Iepakojuma izgatavošanā 5 raksturīgākās kļūdas

Iepakojuma izgatavošanā 5 raksturīgākās kļūdas

Iepakojuma izgatavošana sastāv no vairāk kā 10 rīcības soļiem. Vairāk kā 15 gadu pieredze un zināšanas ļāva izstrādāt iepakojuma metodi, kuras rezultātā iegūstam laika ekonomiju vairāk kā 40%, kuru varam pārvēst naudā. Iepakojums dod mums pārdošanas rezultātus, tādeļ svarīgi ir samazināt izmaksas pašizmaksai un gala cenas  produktam, lai tas būtu pieejams daudziem cilvēkiem.

Iepakojuma izgatavošanas galvenās kļūdas ir sekojošas:

  1. Uzņēmējs neņem vērā patērētāja/klienta vēlmes
  2. Izveido lielas iepakojumu tirāžas, bet nenotestē iepakojuma praktiskumu
  3. Iepakojums nav funkcionāls priekš pārdošanas un cilvēka vajadzībām
  4. Iepakojumam ir jābūt pamatotam un savienotam ar VISU pārdošanas sistēmu
  5. Uzņēmējs neiedziļinās cilvēka pirkšanas psiholoģijā

Kādi ir iepakojuma veidi?

Mūsdienās izšķir galvenokārt trīs galvenos virzienus. Ekonomiskais iepakojums, nestrandarta iepakojums, eksluzīvais iepakojums un katram šim veidam ir savi materiāli, kuri tiek izmantoti. Iepakojuma cenas ir sākot no pāris centiem līdz pat vairākiem EUR, atkarībā no produkta vērtības. Iepakojums tiek izmantots pārtikai, saldumiem, alkoholam, kosmētikai, konditorijai.

BEZMAKSAS konsultācijas iepakojuma izveides soļos. Noskaties video un uzdod savus jautājumus!

Izmanto mūsu drukas materiālus, lai veicinātu savu pārdošanu uz svētkiem, atlaidēm, speciāliem piedāvājumiem u.t.t.  Piemēram, skrejlapasflajerus, plakātus, vizītkartes, un citus pārdošanas materiālus.  Sniegsim mārketinga konsultāciju par pārdošanas materiālu druku.

Pasūti pārdošanas un mārketinga materiālu druku pie PRINT SALE! Spied pogu CENAS (pasūtīt) un uzzini savas drukas izmaksas. Ja jautājums ir steidzams, tad uzzvani +371 24241328

Līdzīgi raksti

Uzzvani mums
1
Prieks, ka ienāci!
Sveiki! Drukas izmaksas sākot no 12 EUR ar piegādi visā Latvijā. Piemeklēsim risinājumus Jūsu idejai! Labi?
Powered by