Tālrunis:     +371 24241328

Skrejlapu druka un izgatavošana

Skrejlapu druka un izgatavošana

Skrejlapas nosaukums pats par sevi pasaka priekšā, ko tas nozīmē. Ātri izdalīt informāciju cilvēku pūlim. Skrejlapām ir daudz un dažādi izmēri, piemēram, A5, A6, A7 formāts un citi skrejlapu veidi. Skrejlapu druka un izgatavošana ir ļoti izplatīts veids, lai ātri palielinātu klientu plūsmu un peļņas daļu. Izgatavot skrejlapas ir ļoti viegls un ātrs veids. Jautā mūsu pārdošanas ekespertam, kas ieteiks Jums piemērotāko risinājumu!

Kas būtu jāiekļauj skrejlapu dizainā?

Skrejlapas būtība ir nodot aktuālo uzņēmuma piedāvājumi maksimāli vairāk cilvēkiem. Potenciālais klients ir jāuzrunā tieši un vienkārši. Labākos pārdošanas rezultātus sasniedz, ja ir iekļauta sekojoša informācija:

  1. Akcijas cenas vai atlaides uzņēmuma piedāvājumā
  2. Norādes uz cilvēku rīcību, kā savā īpašumā var iegūt produktu vai pakalpojumu
  3. Kontakti, kur var atrast uzņēmuma produktus vai pakalpojumus
  4. Sociālo tīklu norādes, kur iepazīties ar uzņēmumu
  5. Atbilstošas bildes un tekstus, kas uzsver produkta vai pakalpojuma būtību
Dažādi bemzaksas dizaini atrodami www.canva.com mājas lapā.

Mūsu klienti izmanto arī citus drukas materiālus, piemēram, plakātibukletibrošūras un citu poligrāfijas produkciju, kas veicina pārdošanu.

Esam apkopojuši mūsu Klientu izvēles Nr. 1, lai Jums būtu skaidrs un saprotams, kas ir izdevīgi! Ērti iepērcies mūsu interneta vidē, lai iegūtu sev vēlamo laiku citām dzīves prioritātēm.

Spied pogu Uzzināt drukas cenas! Aizpildi pamata informāciju vai arī rīkojies vieglāk – uzzvani mums +371 24241328, cenas@akcijasdruka.lv

Līdzīgi raksti