Tālrunis:     +371 24241328

Flajeru druka un izgatavošana

Izdevīga flajeru druka un izgatavošana

Jebkuram uzņēmumam ir nepieciešama reklāma un pārdošanas veicināšana, lai cilvēki pirktu viņa produktu vai pakalpkojumu. Flajeru uzdevums ir veicināt sava uzņēmuma atpazīstamību cilvēku vidū. Mēs visi zinam, ka cilvēki pērk to, ko zina! Flajeriem ir vairāki formāti un veidi. Piemēram. A5 un A6 formāta flajeri ir paši izplatītākie mūsu klientu vidū. Izdevīga flajeru druka un izgatavošana ir viens no veidiem kā veicināt savu produktu vai pakalpojumu pārdošanu. Jautā mūsu pārdošanas ekspertam, kas ieteiks Jums piemērotāko risinājumu.

Kas būtu jāiekļauj flajeru dizainā?

Flajera dizains ir atkarīgs no Jūsu izvēlētā mērķa.  Viens no veidiem ir reklamēt noteiktu produktu vai pakalpojumu, bet var arī reklamēt tikai uzņēmumu. Flajerus izmanto arī kā instrukcijas tipa pārdošanas materiālu, lai uzsvērtu produkta vai pakalpojuma instrukciju. Arvien populārāks veids paliek izmantot flajerus kā kuponus, kas apvieno informāciju un atlaidi.

Mūsu ieteikumi flajeru drukai

Iekļauj flajeru dizainā savus kontaktus, īsas un tiešas norādes kā rīkoties cilvēkam, uzsver sava produkta vai pakalpojuma unikalitāti. Ņemot vērā, ka mēs dzīvjoam valstī ar divām pamata valodām, tad flajerim jābūt piemērotam visiem. Dizainā noteikti jāizceļ tieši tās vietas un vārdi, kuri ir ļoti svarīgi.
 
Bezmaksas paraugi un dizaini pieejami mājas lapā www.canva.com
 

Lai veiksmīgi nodrošinātu savu mārketinga vai pārdošanas kampaņu, klienti drukā arī citus materiālus. Drukas materiālos ietilpst plakāti, bukleti, brošūras, kuponi un daudzi citi mūsu ražotie produkti.

Esam apkopojuši mūsu Klientu izvēles Nr. 1, lai Jums būtu skaidrs un saprotams, kas ir izdevīgi! Ērti iepērcies mūsu interneta vidē, lai iegūtu sev vēlamo laiku citām dzīves prioritātēm.

Spied pogu Uzzināt drukas cenas! Aizpildi pamata informāciju vai arī rīkojies vieglāk – uzzvani mums +371 24241328, cenas@akcijasdruka.lv

Līdzīgi raksti

Atsauksmes