Tālrunis:     +371 24241328

Plakātu druka un izgatavošana

Plakātu druka un izgatavošana

Kādi ir plakātu viedi un kā notiek veidošana? Pirmkārt, plakātus izšķir pēc noteikta formāta.  Mēs drukājam plakātus tieši digitālajā drukā līdz A3 formātam, jo var veidot katru plakātu ar savu informāciju. Ofseta drukā tā nevarēs. Otrkārt, plakāti tiek dalīti pēc to pielietojuma un mārketinga mērķa uzstādījuma. Piemēram, vienpusēja tipa plakātus izmanto vairāk stendiem, kur aizmugurē ir siena. Savukārt, divpusējos plakātus izmanto priekš plakātu statīviem, lai cilvēki redzētu aktuālo informāciju no abām pusēm. Plakātu druka un izgatavošana ir ātrākais veids kā piesaistīt plašu klientu loku vai cilvēku uzmanību

Kādas ir plakātu drukas cenas?

Mēs piedāvājam saviem klientiem aktuālās cenas par plakātiem, ko izmanto citi mūsu klienti. ,Ja Jūs variet mums pateikt savu pārdošanas apjomu, mēs varēsim Jums piedāvāt atbilstošu drukas risinājumu. Lai sagatavotu cenu piedāvājumu, lūdzu atsūtiet mums informāciju par krāsainību, plakātu skaitu un formātu. Sniegsim konsultāciju par papīra izvēli un mārketinga materiālu izgatavošanu.

Bezmaksas plakātu maketi un dizaini pieejami mājas lapā www.canva.com

Klienti izvēlas papildus kā savus pārdošanas materiālus arī vizītkartes,  veidlapas, skrejlapas, cenu lapas u.c. materiālus. Paplašini savu pārdošanas apjomu!

Zemāk ir redzamas mūsu Klientu izvēles Nr. 1, lai Jums būtu skaidrs un saprotams, kas ir izdevīgi! Ērti iepērcies mūsu interneta vidē, lai iegūtu sev vēlamo laiku citām dzīves prioritātēm.

Spied pogu Uzzināt drukas cenas! Aizpildi pamata informāciju vai arī rīkojies vieglāk – uzzvani mums +371 24241328, cenas@akcijasdruka.lv

Līdzīgi raksti