Tālrunis:     +371 24241328

Papīra iepakojums un kartona iepakojums

Papīra iepakojums un kartona iepakojums

Reklāmas un poligrāfijas nozarē esam vairāk kā 15. gadus un cilvēki uzdod jautājumus. Ar ko tad īsti atšķiras papīrs no kartona? Papīrs pēc būtības ir mazāk izturīgs kā kartons, īpaši, ja precei ir lielāks svars. Papīŗam ir arī citādāka struktūra kā kartonam, jo kartonus biežāk izmanto otrreiz pārstrādājamos. Papīra iepakojums un kartona iepakojums ir viens no efektīvākajiem un videi draudzīgājakiem iepakojumu veidiem. Esam radījuši ļoti eksluzīvus, nestandarta iepakojumus  un ekonomiskus iepakojumus, tādiem zīmoliem kā Latvijas balzāms, Laima, Lāči, Stoli, Stenders, Panowiz u.c.

Kas padara iepakojumu par ekskluzīvu?

Drukas pakalpojumi un iepakojuma ražošanā ir iespējams izmantot papildus apstrādi. Piemērs no dzīves, ja mēs vēlamies pirkt automašīnu, tad pastāv iespēja to pilnveidot ar savām vēlmēm. Protams, tas maksās papildus naudu. Iepakojuma izgatavošanā var izmantot speciālus laminātus, spīdīgas UV lakas, nestandarta formas. Iespiedumi un izspiedumi uz āru ar spīdīgām follijām, tā pat arī izmantot iepakojuma pakošanā cilvēku roku darbu. Iespējas ir milzīgas! Jautājums, vai šāds iepakojums Jums būs izdevīgs? To mēs visu varam aprēķināt un noskaidrot klātienē! Uzzvani mums un sarunāsim tikšanos!

Šeit vari smelties idejas no bezmaksas dizainiem un maketiem www.canva.com

Uzzvani mūsu pārdošanas ekspertam, lai vienotos par konsultāciju vai cenu piedāvājumu. Mēs veiksim auditu BEZMAKSAS Jūsu esošajam iepakojumam! Ir taču labi samazināt izmaksas līdz pat 40% un pelnīt vairāk, vai ne? Tādēļ rīkojies tagad un negaidi labākus laikus!

Kādus papildus drukas pakalpojumus izmanto mūsu klienti?

Mūsu klienti izmanto skrejlapas, bukletus, grāmatas, katalogus u.c. pārdošanas instrumentus. Mēs rūpējamies, lai Jūs pelnītu vairāk ar mūsu drukas materiāliem!

Vēlies citu daudzumu vai specifikāciju? Spied pogu Uzzināt drukas cenas! Aizpildi pamata informāciju vai arī rīkojies vieglāk – uzzvani mums +371 24241328, cenas@akcijasdruka.lv

Līdzīgi raksti