Tālrunis:     +371 24241328

Archive page banner
Trelleborg

Lieliska komunikācija. Iedziļināšanas klienta vēlmēs un rezultāts lielisks! Darba izpilde precīzos termiņos. Noteikti sadarbosimies arī turpmāk!

Dāvanu prieks

Lieliska attieksme, ātras atbildes uz jebkuru jautājumu un kvalitatīva pasūtījuma izpilde. Patīkama komunikācija ar Raivi. Noteikti iesaku citiem un izmantosim arī paši.

Sentor farm aptiekas AS

Īpaša pieeja katram klientam. Darbs tiek izpildīts ātri un profesionāli. Ļoti kvalitatīva saziņa, personīga attieksme. Lai veicas turpmākajos darbos! :)

Engures mūzikas un mākslas skola

Pateicamies Raivim no Akcijasdruka.lv par brīnišķīgo sadarbību un kvalitatīvo darba izpildi! Uzņēmums iedziļinājās mūsu specifikācijā, pasūtījums tika izpildīts ātri un kvalitatīvi! Piegāde lieliska - tieši līdz klientam! Ja kādreiz nākotnē būs nepieciešams, noteikti atkal izvēlēsimies Akcijasdruku!

Mērsraga tūrisma un informācijas centrs

Ļoti patika sadarbībā operativitāte, sadarbības partneris vienmēr bija pieejams, sasniedzams gan ar telefonsarunas palīdzību, gan ar WhatsApp un arī ar e-pasta starpniecību. Ne reizi atbilde nebija jāgaida. Par visu bija viegli vienoties, ļoti personīga, individuāla attieksme, uz kā pamata, saprotams, sadarbība tiks arī turpināta. Drukas cenas un kvalitāte – laba, piedāvā arī citus risinājumus, iespējas,

Manas bilances

Dāvanu kartes ir tik tiešām elegantas! Paldies Jums vēlreiz! Pateicos arī par dāvanu pārdošanas veicināšanai! Tas ir iedvesmojoši saņemt šādas dāvanas :) Veiksmi Jums! Uz turpmāku sadarbību!

Mēness aptieka

Ar Raivi no akcijasdruka.lv mums ir izveidojusies ļoti patīkama sadarbība: adekvātas cenas par kvalitatīvu un ļoti ātru druku. Vienmēr ieteiks labāko variantu un risinājumu. Prieks, ka ir šādi cilvēki, kuriem var uzticēties.

Vīna studija

Pārmaiņu laikos ir kas jāpamaina ierastajā, un to izdarījāma arī mēs, izmēģinot šī uzņēmuma piedāvājumu. Ļoti ātrs serviss, radot sajūtu, ka esam svarīgs klients, nevis viens no daudziem. Ieteiks labākos variantus darbu izpildei un tos izstrādās zibenīgā ātrumā! Tā tik turpināt! Prieks sadarboties.

Xjeans

Kvalitatīvi, ārti un par labu cenu! Bet patīkamākais noteikti bija atsaucīgā, pretimnākošā un sirsnīgā saziņa.

A3 grupa

Ar ''Akcijas druka'' sadarbojāmies pirmo reizi. Cenu piedāvājumu saņēmām 40 min. laikā. Fantastiski, laikā, kad viss nepieciešams jau vakar. Atsaucīgs un draudzīgs uzņēmums ar augstiem kvalitātes standartiem.