Tālrunis:     +371 24241328

Digitālā maztirāžas darbu druka

Digitālā maztirāžas darbu druka

Daudziem klientiem rodas jautājums, tādēļ mēs uz to atbildēsim. Kādēļ ir izdevīga digitālā maztirāžas darbu druka? Pirmkārt, var drukāt vienā eksemplārā līdz noteiktam materiāla izmēram. Otrkārt, nav tik liels finansiāls ieguldījums, lai drukātu lielas mārketinga kampaņas. Piemēram, digitālās drukas cena ir sākot no 7eur, bet pārējās poligrāfijas tehnoloģijās ir sākot no 50eur un uz augšu. Maztirāžas darbu druka ir efektīvākais veids priekš tuvāko klientu uzrunāšanas savā apgabalā.

Kādus produktus drukā digitālajā drukā?

Digitālā druka ir līdzīgi kā ofiss ar lielu printeri. Kamēr mēs drukāsim, Jūs varēsiet atpūsties un izbaudīt savu darba dienu. Uzticies mūsu zināšanām un pieredzei, lai Jūs pelnītu vairāk ar mūsu drukas materiāliem.

Mūsu klienti pasūta sekojošus pārdošanas materiālus savām mārketinga kampaņām! Piemēram, skrejlapas, bukleti, brošūras, veidlapas, pastkartes, vizītkartes u.c.

Uzzvani mums  +371 24241328 un mēs sniegsim konsultāciju par drukas tehnoloģijas iespējām. Izskaidrosim pieejamās zināšanas, kādus  poligrāfijas darbus parasti izvēlas klienti līdzīgām izstādēm, prezentācijām vai vienkārši pārdošanai.

Pasūti pārdošanas un mārketinga materiālu druku pie PRINT SALE! 

Spied pogu Uzzināt drukas cenas! Aizpildi pamata informāciju vai arī rīkojies vieglāk – uzzvani mums +371 24241328, cenas@akcijasdruka.lv

Līdzīgi raksti