Tālrunis:     +371 24241328

Pastkartes drukas cena un izgatavošana

Pastkartes drukas cena un izgatavošana

Izmaksas pastkartēm sastāda papīrs, krāsa un apstrādes veids. Ja vēlies iegūt pastkartes cenu, tad jautā mums, mēs to ātri sagatavosim. Pastkartes izgatavošana ir ļoti viegls darba process, ja nav sarežģīti dizaini vai specifiski izmēri. Vienkārša pastkartes drukas cena svārstās no pāris centiem līdz vairākiem desmiti centu. Izsūtīšana pastkartēm pārsvarā notiek caur pastu, bet var arī privāti piegādāt klientam.

Kas būtu jāiekļauj pastkartes dizainā?

Pats svarīgākais ir uzruna cilvēkam, lai cilvēks vēlētos šo pastkarti turēt rokās. Izmērs pastkartei ir atkarīgs no izsūtīšanas veid. Noformējums pastkartei jāatbilst Jūsu kompānijas vai idejas mērķim, kuru vēlaties nodot saviem klientiem.

Nodrukāsim arī citus mārketinga un pardošanas materiālus! Piemēram, plakātibukletibrošūras, vizītkartes, skrejlapas u.c. 

Esam apkopojuši mūsu Klientu izvēles Nr. 1, lai Jums būtu skaidrs un saprotams, kas ir izdevīgi! Ērti iepērcies mūsu interneta vidē, lai iegūtu sev vēlamo laiku citām dzīves prioritātēm.

Ja vēlies pasūtīt citādāku daudzumu, tad spied pogu CENAS (pasūtīt)! Aizpildi pamata informāciju vai arī rīkojies vieglāk – uzzvani mums +371 24241328

Līdzīgi raksti