Tālrunis:     +371 24241328

Brošūru druka un izgatavošana

Brošūru druka un izgatavošana

Brošura ir drukas materiāls, kurā lapaspušu skaits ir vairāk pa četri. Mūsdienās cilvēki lieto dažādus vārdus, tādēļ jautā mums un mēs pateiksim, kas tas ir par produtku. Brošūru druka un izgatavošana ir plaši izplatīts drukas veids, lai reklamētu savu produktu vai pakalpojumu klāstu.

Kas jāņem vērā brošūras izveidē?

Tipogrāfijā ir sava specifikācija, kura būtu jāievēro pei brošūru izveides. Piemēram, ieteicamais lapaspušu skaits skavošanai ir līdz 72lpp, jo tālāk ir jārēķina kā līmēta grāmata. Kādēļ tā? Ja brošūrā ir daudz lapaspušu, tad, pirmkārt, rodas problēmas skavošanai. Otrkārt, biezā brošūra var vērties vaļā no papīra sprieguma.

Kas būtu jāievēro brošūru dizainā?

Katrai drukas materiālam ir jāveicina pārdošana Jūsu kompānijas produktus un pakalpojumus. Brošūrā iekļauj:
1. Kontaktus
2. Sociālos kontus
3. Pārdošanas saukļus
4. Akcijas cenas noteiktiem produktiem vai pakalpojumiem
5. Norādes cilvēkiem, kas jādara, lai viņi iegūtu Jūsu kompānijas piedāvājumu
6. Izveido vienotu stilu ar mājas lapu, sociālajiem kontiem un pārējiem drukas materiāliem

Bezmaksas paraugi un dizaini pieejami www.canva.com

Kādus papildus drukas materiālus izvēlas mūsu klienti? Vizītkartes, skrejlapas,  flajerusplakātus, katalogus, veidlapas un daudzus citus pārdošanas materiālus.

Piedāvājam arī mūsu Klientu izvēles Nr. 1, lai Jums būtu skaidrs un saprotams, kas ir izdevīgi! Ērti iepērcies mūsu interneta vidē, lai iegūtu sev vēlamo laiku citām dzīves prioritātēm.

Spied pogu Uzzināt drukas cenas! Aizpildi pamata informāciju vai arī rīkojies vieglāk – uzzvani mums +371 24241328, cenas@akcijasdruka.lv

Līdzīgi raksti