Tālrunis:     +371 24241328

Veidlapu izgatavošana digitālajā drukā

Veidlapu izgatavošana un druka

Veidlapu druka ir ļoti izplatīts veids klientu vidū, lai uz tām drukātu kompānijas rēķinus. Bieži vien veidlapas izmanto arī priekš savu cenu piedāvājumu sagatavošanas un pārdošanas procesa veicināšanao. Piemēram, cenu lapu izdrukas un citu materiālu izdruka uz veidlapām. Druka veidlapām parasti aizņem no 1-3. darba dienām, atkarībā no daudzuma un veidu skaita. Ražošana mazos daudzumos līdz 700 – 1000 GAB vis izdevīgākā or veidlapu izgatavošana digitālajā drukā,

Kam jābūt iekļautam veidlapas maketā?

Viss ir atkarīgs no kompānijas pārdošanas stratēģijas. Mūsu ieteikumi ir iekļaut e pastus, telefonus, mājas lapas adresi. Vēl klienti vēlas redzēt faktisko adresi, produktu veidus, logo un īpašas norādes.

Kā pasūtīt veidlapas?

Jums jāpievieno PDF formāta datorfails un jāatsūta uz cenas@akcijasdruka.lv . Norādi veidlapu daudzumu, izmēru un vēlamo papīra biezumu, jo krāsainību varēs pateikt pēc Jūsu datorfaila.

Bezmaksas paraugi un dizaini atrodami mājas lapā www.canva.com

Parasti klienti papildus veidlapu drukai izvēlas vizītkartes, bukletus un cenu lapas. Drukas materiāli veicina darbinieku spēju precīzi nodot informāciju klientam par piedāvāto pakalpojumu vai produktu. Ņem vērā, katram izveidotajam materiālam ir jāpārdod!

Piedāvājam arī mūsu Klientu izvēles Nr. 1, lai Jums būtu skaidrs un saprotams, kas ir izdevīgi! Ērti iepērcies mūsu interneta vidē, lai iegūtu sev vēlamo laiku citām dzīves prioritātēm.

Spied pogu Uzzināt drukas cenas! Aizpildi pamata informāciju vai arī rīkojies vieglāk – uzzvani mums +371 24241328, cenas@akcijasdruka.lv

Līdzīgi raksti