Tālrunis:     +371 24241328

Izdevīgas bukletu drukas cenas

Izdevīgas bukletu drukas cenas

Kas nosaka bukletu izmaksas? Pirmkārt, bukleta veids un izmērs. Otrkārt, krāsainība un papīŗa izvēle. Treškārt, mārketinga plāna reklāmas apjoms jeb tirāža. Izdevīgas bukletu drukas cenas ir viens no labākajiem risinājumiem, lai veicinātu sava uzņēmuma peļņu. Jautā mūsu pārdošanas ekspertam, lai piemeklē Jums atbilstošāko risinājumu.

Kā izveidot bukletu?

Bildēm un tekstiem jābūt papildinošiem ar to, ko uzņēmums vēlas pārdot. Izveido kopējo uzņēmuma stāstu ar ilustrācijām, kas parāda savu unikalitāti, tieši tā pat kā mana izvēlētā bilde! Izceļas uz citu fona. Mūsu kolēģi specializējušies dizaina un maketa izveidē vairāk kā 15 gadus un zina, kādām niansēm pievērš uzmanību klienti. Bukleta izveide ir ļoti vienkāršs un ātrs veids. Jautā mūsu pārdošanas ekspertam, lai ierosina dažādus veidus, kas nesīs Jūsu uzņēmumam lielāku peļņu.

Bezmaksas bukletu dizainus vai paraugus atradīsī mājas lapā www.canva.com

Mēs varam Jums nodrukāt bukletus par akcijas cenām! Kādus papildus drukas materiālus izvēlas klienti? Vizītkartes, brošūras, skrejlapas, katalogus, veidlapas un daudzus citus pārdošanas materiālus.

 

Piedāvājam arī mūsu Klientu izvēles Nr. 1, lai Jums būtu skaidrs un saprotams, kas ir izdevīgi! Ērti iepērcies mūsu interneta vidē, lai iegūtu sev vēlamo laiku citām dzīves prioritātēm.

Spied pogu Uzzināt drukas cenas! Aizpildi pamata informāciju vai arī rīkojies vieglāk – uzzvani mums +371 24241328, cenas@akcijasdruka.lv

Līdzīgi raksti