Tālrunis:     +371 24241328

Reklāmas materiālu izgatavošana un veidi

Kādi ir reklāmas materiālu veidi un izgatavošana?

Sāksim ar pašu vienkāršāko un sākumā noskaidrosim reklāmas mērķi. Reklāmai ir jāsniedz priekštats potenciālajam klientam par Jūsu uzņēmuma produktu vai pakalpojumu. Reklāmas veids ir tieši atkarīgs no cilvēku uzturēšanās vietas. Piemēram, ja cilvēka plūsma ir liela, tad labi ir izmantot vides reklāmas iespējas. Kas ietilpst šajos produktos? Klienti izmanto lielformāta plakātu, vides banerus, kā arī dažāda veida uzlīmes uz automašīnām. Nākošais veids ir drukas materiālu izplatīšana. Kur var izplatīt šos pārdošanas materiālus? Jāskatās vietas, kur atrodas cilvēki. Piemēram, tirdzniecības centros, pastkastēs, promoteru akcijās. Mūsdienās izplatīts ir arī sociālais mārketings, kam jābūt vienotam ar izdales materiāliem. Kādēļ tā? Cilvēks atcerās tikai pēc vairākām reizēm, tas nozīmē, ja būs liela daudzveidība, tad cilvēks aizmirsīs Jūsu reklāmu.

Kādas ir reklāmas materiālu cenas?

Katram drukas materiālam ir savs izcenojums un tehnoloģija pēc kā tiek izgatvota. Lai mūsu uzņēmums spētu Jums sagatavot akcijas cenas piedāvājumu, mums būs nepieciešama informācija. Piemēram, reklāmas izmantošanas vieta, drukas materiālu izmērs, plānotais apjoms, krāsainība un citas tipogrāfijas specifikācija.

Uzzvani mums un mēs sniegsim konsultāciju par drukas materiāliem.  Mūsu klienti izmanto arī skrejlapas, bukletus, brošūras, vizītkartes, lai viecinātu savu pārdošanu.

Pasūti pārdošanas un mārketinga materiālu druku pie PRINT SALE! 

Spied pogu Uzzināt drukas cenas! Aizpildi pamata informāciju vai arī rīkojies vieglāk – uzzvani mums +371 24241328, cenas@akcijasdruka.lv

Līdzīgi raksti