Tālrunis:     +371 24241328

Uzlīmju druka un izgatavošana

Uzlīmju druka un izgatavošana

Mūsdienās ir ļoti daudz un dažādu uzlīmju pielietojums. Piemēram, daži uzlīmju veidi paredzēti saldētavām, stikliem, vienreiz vai divreiz lietojamas, pēc līmes slāņa u.c. nianses. Iepakojuma uzlīmes, vai etiķetes, reklāmas uzlīmes, produktu uzlīmes u.c. Uzlīmju druka un izgatavošanas no 1gab. Krāsainas un melnbaltas uzlīmes. Dažādas formas un veida uzlīmes. Uzlīmju cena atkarīga no šīs uzlīmes pielietojuma. Jautā mums! Izskaidrosim Jums piemērotāko.

Kas būtu jāparedz uzlīmju izveidē?

Uzņēmuma uzlīmju druka un izgatavošana tiešā veidā ir atkarīga no nodarbošanās veida. Uzlīmes būtībai ir jāveicina uzņēmuma atpazīstamība un jāsasniedz pārdošanas rezultāts. Mūsu ieteikumi, lai uzlīme strādātu Jūsu labā:

  1. Izvēlies vienotu krāsu un stilu, kas jau ir uzņēmumam
  2. Izcel savus saukļus vai produktus
  3. Iekļauj kontaktus, lai cilvēki var sazināties ar Jums
  4. Apvieno savus klientus sociālajos kontos
  5. Atbilstošas bildes un tekstus, kas uzsver produkta vai pakalpojuma būtību
Dažāda stila un veida bezmaksas dizaini atrodami mājas lapā www.canva.com

Mūsu klienti izmanto arī citus drukas materiālus, piemēram, grāmatasbukletiflajeri un citu poligrāfijas produkciju, kas veicina pārdošanu.

Esam apkopojuši mūsu Klientu izvēles Nr. 1, lai Jums būtu skaidrs un saprotams, kas ir izdevīgi! Ērti iepērcies mūsu interneta vidē, lai iegūtu sev vēlamo laiku citām dzīves prioritātēm.

Spied pogu Uzzināt drukas cenas! Aizpildi pamata informāciju vai arī rīkojies vieglāk – uzzvani mums +371 24241328, cenas@akcijasdruka.lv

Līdzīgi raksti