Tālrunis:     +371 24241328

Uzlīmju izgatavošana un uzlīmes druka

Uzlīmju izgatavošana un uzlīmes druka

Cenu piedāvājumā uzlīmēm ietilpst 6×9 cm, krāsains no vienas puses, līmpapīrs 70gr, 2000gab. Uzlīmju izgatavošana un uzlīmes druka sākot no 1 gab. Uzlīmju drukāšana un printēšana Rīgā ar piegādi visā Baltijā.

Kādi ir uzlīmju drukas veidi?

Mēs drukājam uzlīmes uz sienas. uzlīmes uz grīdas, uzlīmes bērniem, uzlīmes iepakojumam u.c. Izmantojam caurspīdīgas uzlīmes, papīra uzlīmes, baltas uzlīmes, līmplēves un citas krāsas uzlīmes. Caurspīdīgas uzlīmes druka ar logo ir viens no populārākajiem veidiem, lai padarītu savu iepakojumu redzamāku! Jebkura uzlīmju izgatavošana un uzlīmes druka sniedz labākus pārdošanas rezultātus, ja tos dizainiski noformē, lai klienti pamanītu pašu svarīgāko.

Jums jāpievieno PDF formāta datorfails un jāatsūta uz cenas@akcijasdruka.lv.  

Kādas ir uzlīmju drukas cenas?

Uzlīmju izdrukas cenas ir sākot no pāris centiem, līdz vairākiem desmiti centiem. Lai noteiktu uzlīmes cenu, nepieciešams zināt krāsainību, uzlīmes izmēru un apstrādes veidu. Vienkāršas taisnstūra formas uzlīmes būs izdevīgākas nekā uzlīmes ar speciāli naža formu.

Jautā mūsu pārdošanas ekspertam, ja vēlies izmantot šo Akcijas drukas piedāvājumu! Mūsu klienti izmanto arī vizītkartes, skrejlapas, bukletus un citus reklāmas materiālus.

Vēlies citu daudzumu vai specifikāciju? Spied pogu Uzzināt drukas cenas! Aizpildi pamata informāciju vai arī rīkojies vieglāk – uzzvani mums +371 24241328, cenas@akcijasdruka.lv

Līdzīgi raksti