Tālrunis:     +371 24241328

Grāmatu druka un izgatavošana

Grāmatu druka un izgatavošana tirāžās līdz 500gab

Grāmatu iespiešana un izveidošana sastāv no vairākiem pamata elementiem. Pirmkārt, jābūt idejai un vēlmei nodot savas zināšanas. Otrkārt, jāapzinās grāmatas saturs un veids kā to pasniegsi cilvēkiem. Treškārt, jāapzinās visa soļu secība, lai grāmatas izdošana būtu veiksmīga. Mana personīgā pieredze izdevniecībā, ražošanā un sarakstītajās 4 grāmatās, dod pārliecību par lielisku rezultātu. Grāmatu druka un izgatavošana tirāžās līdz 500gab ir lielisks veids kā uzsākt savu rakstnieka profesiju. Jautā mūsu pārdošanas ekspertam, kas piemeklēs Jūsu grāmatai atbilstošāko risinājumu.

Par kādām lietām ir jāpadomā, lai spētu veiksmīgi izdot grāmatu? 

Ņem vērā formātu, krāsas, dizainu, stilu un saturu. Kad grāmata ir uzrakstīta, nākošais solis ir iegūt ISBN kodu LAtvijas nacionālajā bibliotēkā. Kādēļ tas ir vajadzīgs? Lai spētu ar šo kodu brīvi pārdot visās tirdzniecības vietās. 

Mūsu ieteikumi ir izvēlēties izdevīgas, ērtas un vienkāršas grāmatas, lai cilvēkiem tās būtu pieejamas.  Vislabākais veids sākumā ir pārbaudīt cilvēku ieinteresētību ar grāmatas tirāžu līdz 500gab. 

Dizaina un maketu paraugi atrodami mājas lapā www.canva.com

Kā drukāt grāmatas? Jums jāpievieno PDF formāta datorfails un jāatsūta uz cenas@akcijasdruka.lv 

Norādi vēlamo daudzumu, izmēru un vēlamo papīra biezumu, jo krāsainību varēs pateikt pēc Jūsu datorfaila. Ja vēlies izdot grāmatu un vēl nav skaidrības kā to darīt, tad uzzvani mums un sarunāsim tikšanos klātienē. Izrunāsim visas nianses un detalas!

Parasti klienti papildus grāmatu drukai izvēlas vizītkartes, bukletus un plakātus, lai prezentētu citiem savu ideju.

Piedāvājam arī mūsu Klientu izvēles Nr. 1 un grāmatu drukas cenas, lai Jums būtu skaidrs un saprotams, kas ir izdevīgi! Ērti iepērcies mūsu interneta vidē, lai iegūtu sev vēlamo laiku citām dzīves prioritātēm.

 

Spied pogu Uzzināt drukas cenas! Aizpildi pamata informāciju vai arī rīkojies vieglāk – uzzvani mums +371 24241328, cenas@akcijasdruka.lv

Līdzīgi raksti