Tālrunis:     +371 24241328

Uzlīmes drukas cenas un izgatavošana

Uzlīmes drukas cenas un izgatavošana

Cenu piedāvājumā uzlīmēm ietilpst 10×10 cm, krāsains no vienas puses, līmpapīrs 70gr, 500gab. Uzlīmju drukas cenas un izgatavošana sākot no 1 gab. Uzlīmju drukāšana un printēšana Rīgā ar piegādi visā Baltijā.

Kādi ir uzlīmju pielietojums?

Mūsdienās ir ļoti plaša materiālu izvēle un uzlīmju pielietošana. Nosauksim dažus piemērus, kur vari izmantot uzlīmes uz sienām, uzlīmes uz grīdām, uzlīmes bērniem, uzlīmes iepakojumam, uzlīmes uz auto u.c. Pastās uzlīmju līmplēves, līmpapīri, caurspīdīgas uzlīmes, baltas uzlīmes u.c. Katra no šīm uzlīmēm ir sava specifikācija, jo tā satur līmes stiprību,materiāla nodiluma pakāpi, izturību pret ārējiem apstākļiem u.c. svarīgas nianses.

Vēlies nodrukāt uzlīmes? Jums jāpievieno PDF formāta datorfails un jāatsūta uz cenas@akcijasdruka.lv.  Mēs nodrukāsim uzlīmes!

 

Jautā mūsu pārdošanas ekspertam, ja vēlies izmantot šo Akcijas drukas piedāvājumu! Mūsu klienti izmanto arī vizītkartes, skrejlapas, bukletus un citus reklāmas materiālus.

Vēlies citu daudzumu vai specifikāciju? Spied pogu Uzzināt drukas cenas! Aizpildi pamata informāciju vai arī rīkojies vieglāk – uzzvani mums +371 24241328, cenas@akcijasdruka.lv

Līdzīgi raksti