Tālrunis:     +371 24241328

Digitāla druka

Ko nozīmē digitālā druka?

Ikdienā mēs visi esam saskārušies ar printeriem ofisos vai mājās?  Jā, no šī principa viss arī veidojies tikai jau lielākas ražošanas apjomā. Pirmkārt, ir vajadzīgs datora fails, ko nosūtīt uz printeri. Speciāli poligrāfijas izmēra papīri, jo nav iespējams apdrukāt visu lapas laukumu.  Kad darbs ir nodrukāts notiek darba sagatavošana gala produktam. Piemēram, ir tādi procesi kā griešana, bigošana, locīšana, skavošana u.c.

Kā veidojas digitālās drukas cenas?

Digitālās drukas izmaksas veidojas diez gan vienkāršā veidā, ja ir noslēgts sadarbības līgums ar drukas iekārtu tehnisko servisu. Drukas cena veidojas no papīra izmaksām un tā saucamo KLIK cenu. KLIK cenā iekļauts iekārtas materiāli, kas ir jāmaina, kā arī pašas krāsas, tālāk jau apstrādes procesi ir ļoti līdzīgi kā ofseta un lielformāta drukai. Digitālās drukas izmaksas ir vienas no caurspīdīgākajām izmaksām, tādēļ aprēķinam tiek patērēts vien pāris minūtes.

Ko ražo digitālajā drukā?

Mēs ražojam visu, kas saistīts ar papīru. Instrukcijas, žurnālus, veidlapas, vizītkartes, bukletus, brošūras u.c. pārdošanas un mārketinga materiālus.

Uzzvani mums  +371 24241328 un mēs sniegsim konsultāciju par drukas tehnoloģijas iespējām. Izskaidrosim pieejamās zināšanas, kādus  poligrāfijas darbus parasti izvēlas klienti līdzīgām izstādēm, prezentācijām vai vienkārši pārdošanai.

Pasūti pārdošanas un mārketinga materiālu druku pie PRINT SALE! 

Spied pogu Uzzināt drukas cenas! Aizpildi pamata informāciju vai arī rīkojies vieglāk – uzzvani mums +371 24241328, cenas@akcijasdruka.lv

Līdzīgi raksti