Tālrunis:     +371 24241328

Poligrāfijas drukas paraugs

Ko nozīmē poligrāfijas drukas paraugs?

Drukas paraugs ir iespējams pilnīgi visās tehnoloģijās, bet cena par paraugu izgatavošanu ir ļoti atšķirīga. Digitālās drukas paraugu var izgatavot 10 līdz 50 EUR apmērā, jo tas ir atkarīgs no paša parauga apmēra.

Kādas ir izmaksas poligrāfijas drukas paraugiem?

Dažas tipogrāfijas šo iespēju piedāvā kā dāvanu pie esošā darba. Lielformāta drukas paraugu var arī izgatavot 10  līdz 50 EUR apmērā. Ofseta drukas paraugu var izveidot vairākos variantos, bet tas nebūs 100% atbilstošs gala rezultātam. Ofseta drukā tiek piedāvāts SOFT PROOF, tas nozīmē, ka datora failā tiek atsūtīts vizuāli kā izskatīsies druka. Nākošais solis ir PROOF izdruka, kas ir līdzīgi kā digitālā druka, bet printeris ir pielāgots ofseta tehnoloģijas principam. Šis paraugs atšķirsies no gala rezultāta un izmaksas ir sākot no 10 līdz 50 EUR, atkarībā cik lapas ir jādrukā. Ja vēlas 100% sakritību, tad notiek ofseta druka paraugu drukāšana, bet tās izmaksas var būt sākot no 100EUR un pat vairāki simti EUR. 

Kādi ir ieteikumi drukas paraugu izgatavošanai?

Ieteikums ir vienkāršs, pievērs uzmanību bildēm, kas ir maketā un tekstiem, kas rakstīti. Vienmēr pastāv iespēja būt klāt pie drukas, kad notiek reāla darba druka. Kāds būs ieguvums? Jūs iegūsiet vairākus simtus sava uzņēmuma līdzekļus.

Uzzvani mums  +371 24241328 un mēs sniegsim konsultāciju par drukas tehnoloģijas iespējām. Izskaidrosim pieejamās zināšanas, kādus  poligrāfijas darbus parasti izvēlas klienti līdzīgām izstādēm, prezentācijām vai vienkārši pārdošanai.

Pasūti pārdošanas un mārketinga materiālu druku pie PRINT SALE!

Spied pogu Uzzināt drukas cenas! Aizpildi pamata informāciju vai arī rīkojies vieglāk – uzzvani mums +371 24241328, cenas@akcijasdruka.lv

Līdzīgi raksti