Tālrunis:     +371 24241328

Mārketinga stratēģijas un plāna izveide

Mārketinga stratēģija un plāns kompānijā

Mārketingā ietilpst plašs darbību kopums, kas jāpaveic, lai radītu velamos pārdošanas apjomus. Apskatīsim mārketinga stratēģijas iespējas, lai realizētu soli pa solim uzstādīto plānu!

Kas ietilpst mārketinga stratēģijas uzņēmuma plānā?

Pirmkārt, mārketingu var iedalīt 4 līmeņos – zeme, ūdens, uguns un gaiss. Tagad runāsim skaidrākā valodā.

Zeme, tas nozīmē, visi materiāli, ko cilvēki var aptaustīt ar savām rokām. Mūsu kompānija akcijasdruka.lv tieši ražo visus šos mārketinga un pārdošanas materiālus. Piemēram, skrejlapas, veidlapas, grāmatas, žurnālus, vizītkartes u.c. Visi šie materiāli dod priekštatu klientiem, kāda ir kompānijas būtība.

Ūdens, tas nozīmē, kādus vārdus, tekstus, bildes, krāsas, izkārtojumu un citas lietas kompānija pielieto, lai cilvēkos radītu sajūtas! Piemēram, tiek izmantota sarkana krāsa, kas simbolizē kaisli un rīcību. Vai arī tiek izmantota bilde, kur pāris ir ļoti laimīgs savā starpā. Izproti tos cilvēkus, kas Tev maksā naudu un zināsi, kā viņus piesaistīt ar savu mārketingu.

Uguns, tas nozīmē, kādai ir jābūt rīcībai no cilvēkiem, lai aiznestu visu nepieciešamo informāciju. Piemēram, lai sastaptu cilvēkus laukos, ir nepieciešams ierasties pie viņiem klātienē un prezentēt savu produktu. Protams, līdzi paņemot visus nepieciešamos mārketinga materiālus un dāvanas. Atceries, ar ideju  vien nepietiek, nepieciešama kustība!

Gaiss, tas nozīmē, kādu informāciju klients spēs atrast par Tavu kompāniju vai produktu internetā. Piemēram, ja nebūs izveidota vienota mārketinga sistēma un plāns, tad rezultāts neattaisnos ieguldītos līdzekļus. Piemēram, mūsu kompānija visās vietās izmanto akcijasdruka.lv vārdu, jo tas ir mūsu radīts pārdošanas instruments. Visi klienti, kas meklēs akcijasdruka vienmēr nonāks pie mums!

Kur nodrukāt mārketinga un reklāmas materiālus?

Uzzvani mums  +371 24241328 un mēs sniegsim konsultāciju par drukas tehnoloģijas iespējām. Izskaidrosim pieejamās zināšanas, kādus  poligrāfijas darbus parasti izvēlas klienti līdzīgām izstādēm, prezentācijām vai vienkārši pārdošanai.

Pasūti pārdošanas un mārketinga materiālu druku pie PRINT SALE!

Spied pogu Uzzināt drukas cenas! Aizpildi pamata informāciju vai arī rīkojies vieglāk – uzzvani mums +371 24241328, cenas@akcijasdruka.lv

Līdzīgi raksti