Tālrunis:     +371 24241328

Avīžu druka un izgatavošana

Avīžu druka un izgatavošana

 Avīzes mums dod iespēju nodot informāciju cilvēkiem par saviem produktiem vai pakalpojumiem.. Uzrakstīt aktuālās produktu cenas, ko uzņēmums vēlas pārdot saviem klientiem. Tieši tā par avīžu izveide ir paredzēta, lai apkopotu svarīgu iekšējo komunikāciju uzņēmumā.

Kas jāņem vērā avīzes izveidē?

Katram drukas materiālam ir jābūt tendētam uz pardošanu. Arī iekšējai uzņēmuma avīzei jābūt uz ideju pārdošanu cilvēkiem. Apzinies savu mērķi, kuru vēlies panākt ar avīzes druku un rīkojies.

Kas būtu jāievēro avīzes dizainā?

Avīzes pārdošanas un mārketinga stratēģija noteiks kādam dizainam ir jābūt avīzē. Piemēram, ja avīze ir  paredzēta, lai pārdotu idejas uzņēmumā, tad dizainam jābūt tādam, lai cilvēkiem rodas mājīguma sajūta. Ja avīze paredzēta produktu tirdzniecībai, tad norādi visiem saprotamas cenas un piedāvājumu.
Avīzē būtu jāiekļauj sekojoša informācija:
1. Kontaktus
2. Sociālos kontus
3. Pārdošanas saukļus vai idejas, ko nodot
4. Norādes cilvēkiem, kas jādara, lai viņi iegūtu Jūsu kompānijas piedāvājumu

Nodrukāsim dažādus poligrāfijas materiālus, lai Jūsu idejas sāk pārdot! Piemēram, vizītkartesskrejlapas,  flajerusplakātus, katalogus, veidlapas un daudzus citus pārdošanas materiālus.

Piedāvājam arī mūsu Klientu izvēles Nr. 1, lai Jums būtu skaidrs un saprotams, kas ir izdevīgi! Ērti iepērcies mūsu interneta vidē, lai iegūtu sev vēlamo laiku citām dzīves prioritātēm.

Spied pogu Uzzināt drukas cenas! Aizpildi pamata informāciju vai arī rīkojies vieglāk – uzzvani mums +371 24241328, cenas@akcijasdruka.lv

Līdzīgi raksti