Tālrunis:     +371 24241328

Kāzu avīzes un avīžu druka

Kāzu avīzes un avīžu druka

Cenu piedāvājumā kartiņām ietilpst avīzes A4, 12 lpp, skavots, krāsains no abām pusēm, biroja papīrs 80gr, 20 gab.  Avīzes druka sākot no 1 gabala ar piegādi visā Latvijā. Pie mums kāzu avīzes un avīžu druka par satriecoši labām cenām!

Kādi ir avīžu veidi?

Avīzēm ir vairāki veidi kā tās dēvē cilvēki. Kāzu avīzes, uzņēmuma iekšējās avīzes, apsveikuma avīzes, vietējā mēroga avīzes, laikraksti un daudz citu avīžu veidi. Avīžu pasūtīšanai drukai ir ļoti vienkāršs veids.  Jums jāpievieno PDF formāta datorfails un jāatsūta uz cenas@akcijasdruka.lv.  

Avīžu noformējums, dizains vai makets

Mūsu ieteikumi ir izmantot avīzes kā pārdošanas instrumentu vai arī radīt fantastiskas emocijas apkārtējiem cilvēkiem. Iekļaujiet savus oriģinālos rakstus, bildes, teicienus, lai iedvesmotu apkārtejos ar paveikto darbu. Jūs variet izmantot bezmakasas www.canva.com portālu, kas piedāvā gatavus risinājumus. Samaniet savu informāciju un ir gatavas kartiņas.

Jautā mūsu pārdošanas ekspertam, ja vēlies izmantot šo Akcijas drukas piedāvājumu! Mūsu klienti izmanto arī vizītkartes, skrejlapas, bukletus un citus reklāmas materiālus.

Vēlies citu daudzumu vai specifikāciju? Spied pogu Uzzināt drukas cenas! Aizpildi pamata informāciju vai arī rīkojies vieglāk – uzzvani mums +371 24241328, cenas@akcijasdruka.lv

Līdzīgi raksti