Tālrunis:     +371 24241328

Žurnālu izdevniecības un izgatavošana

Žurnālu izdevniecības un izgatavošana

Žurnālu izgatavošana un druka ir viens no izplatītākajiem veidiem, lai saviem lasītājiem varētu nodot zināšanas par Tavu nodarbi. 

Kas jāņem vērā žurnāla izveidē?

Mūsu panākumus nosaka cilvēku ieinteresētība un vēlme iegādāties žurnālus. Pārskati tos rakstus, bildes, vārdus, krāsas un formātus, kuri tiek pielietoti žurnālā. Kādēļ tas ir svarīgi? Tādēļ, ka cilvēka labākais maņu orgāns ir vizuālā redze. Ja būs žurnāls vizuāli pievilcīgs, tad to noteikti iegādāsies.

Kas būtu jāievēro žurnālu dizainā?

Žurnāla dizainā ir jābūt krāsainiem objektiem, lai pievērstu cilvēka uzmanību. Katram dizainam ir sava nozīme. Piemēram, melnbalts dizains pievērš uzmanību padziļināti izpētīt, jo cilvēkam nākas sasprindzināties. Krāsaini dizaini uzrunā cilvēka zemapziņu, ja trāpīsi precīzu krāsu gammu, tad iegūsi sev pircēju. Izpēti dziļāk cilvēka psiholoģiju, lai zinātu kā atbalstīt cilvēka izaugsmi.
 

Kādus papildus drukas materiālus izvēlas mūsu klienti? 

Vizītkartesskrejlapas,  flajerusplakātus, katalogus, veidlapas un daudzus citus pārdošanas materiālus.

Piedāvājam arī mūsu Klientu izvēles Nr. 1, lai Jums būtu skaidrs un saprotams, kas ir izdevīgi! Ērti iepērcies mūsu interneta vidē, lai iegūtu sev vēlamo laiku citām dzīves prioritātēm.

Spied pogu Uzzināt drukas cenas! Aizpildi pamata informāciju vai arī rīkojies vieglāk – uzzvani mums +371 24241328, cenas@akcijasdruka.lv

Atsauksmes