Tālrunis:     +371 24241328

Cilvēka zemapziņas iedarbināšana pārdošanā

Cilvēka zemapziņas iedarbināšana pārdošanā

Uzspēlēsim spēli ar prātu? Jā! Tieši tā notiek darbs pārdošanā. Mūsu vārdi un domas rada noteiktu impulsu smadzenēm, kur atrodas galvenie nervu gali. Kas notiek tālāk? Cilvēkam rodas impulss rīkoties un pārdošana regulē virzienu.

Psiholoģijas spēle ar vārdiem

Paspēlēsim spēli ar vārdiem? Iztēlojies situāciju, kad lasi pārdošanas reklāmu un redzi vārdus Pērc tagad vai Izvēlies mūs. Kura reklāmas rīcība vairāk uzrunā Tevi? Ņemsim nākošo krāsas metodi. Iztēlojies sarkanu vai violētu reklāmu. Kura Tevi uzbudina vai nomierina? Reklāma nosaka cilvēka rīcību, tādēļ apzinies sevi kā personību un citu cilvēku rīcības modeļus. Un šādu pārdošanas nianšu ir vairāki desmiti.

Prāta psiholoģijas nozīme

Ņem vērā, cilvēks savā prātā atkārto to informāciju, kuru izlasa, redz, sajūt vai izprot. Cilvēkus iedala arī pēc kinestētiķiem, audiāļiem, vizuāļiem, tas arī nosaka reklāmas izveides efektivitāti. Kādi cilvēki vairāk izmanto Jūsu produktu vai pakalpojumu? Cilvēks atceras informāciju, ja to atkārto vairākas reizes un par to runā daudz cilvēku. To arī nozīmē cilvēka zemapziņas iedarbināšana pārdošanā.

Mēs drukājam materiālus, kuri nodos Jūsu uzņēmuma reklāmu potenciālajiem klientiem. Piemēram, flajerus, plakātus, vizītkartes un citus pārdošanas materiālus.  Sniegsim konsultāciju par pārdošanas materiālu druku.

Pasūti pārdošanas un mārketinga materiālu druku pie PRINT SALE!

Spied pogu Uzzināt drukas cenas! Aizpildi pamata informāciju vai arī rīkojies vieglāk – uzzvani mums +371 24241328, cenas@akcijasdruka.lv

Līdzīgi raksti