Tālrunis:     +371 24241328

Drukas izmaksas mārketinga materiāliem

Drukas izmaksas mārketinga materiāliem

Mārketinga materiāli virza mūsu produktus un pakalpojumus tirgū, lai veicinātu uzņēmuma atpazīstamību. Poligrāfijas tehnoloģijas izvēli nosaka pārdošanas un mārketinga materiālu apjoms. Ja paredzētas plašas pārdošanas kampaņas, tad pārsvarā izmanto ofseta un lielformāta tehnoloģiju. Digitālo druku izmanto ātrām un vienkāršām mārketinga aktivitātēm, lai uzsvērtu šī brīža uzņēmuma aktuālos piedāvājumus.

Kā veidojas drukas izmaksas?

Poligrāfijas speciālistiem tas ir diez gan vienkārši. Cilvēkam, kurš ikdienā ar to nenodarbojas jāzina vismaz pamati, lai nepārmaksātu! Drukas cenas nosaka papīra izvēle, krāsainība, daudzums un apstrādes veids. Vis izdevīgākas cenas mazās tirāžas līdz 500gab ir digitālā drukā. Protams, ir izņēmumi izdales materiāliem, piemēram A6, A5 formātam var būt pat vairāki tūkstoši. Liela formāta materiāli un ārai paredzētiem materiāliem izmanto lielformāta druku. Ofseta druka tiek izmantota apjomīgiem pārdošanas veicināšanas kampaņām.

Kādēļ veikt drukas darbus pie akcijasdruka.lv komandas?

Uzzvani mums un mēs sniegsim konsultāciju par drukas izmaksām un izmantotajiem materiāliem. Izskaidrosim pieejamās zināšanas, kādus materiālus parasti izvēlas klienti līdzīgām izstādēm, prezentācijām vai vienkārši pārdošanas veicināšanai.

Pasūti pārdošanas un mārketinga materiālu druku pie PRINT SALE! 

Spied pogu Uzzināt drukas cenas! Aizpildi pamata informāciju vai arī rīkojies vieglāk – uzzvani mums +371 24241328, cenas@akcijasdruka.lv

Līdzīgi raksti