Tālrunis:     +371 24241328

Tipogrāfijas pakalpojumi

Ko mums dod tipogrāfijas pakalpojumi?

Tipogrāfijas būtība ir atspoguļot uzņēmuma produkta vai pakalpojuma piedāvājumu ar drukas materiāliem. Agrāk tipogrāfija bija pazīstama kā grāmatu un avīžu druka, bet mūsdienās tipogrāfijas pakalpojumi ir kļuvuši daudz populārāki.

Kā darbojas reklāmas materiāli?

Poligrāfijas produktu klāsts ir krietni mainījies līdz ar radošu personību ienākšanu mārketinga nodaļās. Katrs uzņēmums virza savu produktu un pakalpojumu tirgū. Noteikti esi pamanījis situācijas, kad esot izstādēs vai citās prezentācijās mēs izdalam dažādus poligrāfijas materiālus? Pēc pāris mēnešiem atskan zvans, ka vēlas kāds uzņēmums ar mums sadarboties. Jā, tā strādā tipogrāfijas pakalpojumi, kad mēs viens otram nododam drukas materiālus un pēc laika atceramies par tiem. lai uzrunātu savu potenciālo klientu. Tipogrāfijas pakalpojumi ir paredzēti ikvienam cilvēkam, kas vēlas pelnīt vairāk!

Kādus reklāmas materiālus ražo tipogrāfijā?

Mēs ražojam visu, kas saistīts ar papīru. Grāmatas, veidlapas, vizītkartes, bukletus, brošūras u.c. pārdošanas un mārketinga materiālus.

Uzzvani mums  +371 24241328 un mēs sniegsim konsultāciju par drukas tehnoloģijas iespējām. Izskaidrosim pieejamās zināšanas, kādus  poligrāfijas darbus parasti izvēlas klienti līdzīgām izstādēm, prezentācijām vai vienkārši pārdošanai.

Pasūti pārdošanas un mārketinga materiālu druku pie PRINT SALE!

Spied pogu Uzzināt drukas cenas! Aizpildi pamata informāciju vai arī rīkojies vieglāk – uzzvani mums +371 24241328, cenas@akcijasdruka.lv

Līdzīgi raksti