Tālrunis:     +371 24241328

Kartiņu druka un izgatavošana

Kartiņu druka un izgatavošana

Kartiņas drukāšana ir lielisks veids kā pateikties savam klientam par sadarbību. Kartiņām ir dažādi formāti, atkarībā no vēlamās informācijas, kuru vēlas nodot sadarbības partnieriem. Populārākie ir A6,  A7 un A5 formāta kartiņu veidi. Ļaujies radošumam un izdomā arī savu formātu, kas pārsteigs klientus. Kartiņu druka un izgatavošana ir ļoti populārs veids, lai iepriecināt savus klientus vai tuvākos cilvēkus ar personalizētām dāvanām. Jautā mūsu pārdošanas ekspertam, kas ieteiks Jums piemērotākos risinājumus!

Kas būtu jāiekļauj kartiņas dizainā?

Kartiņu dizains ir atkarīgs no Jūsu produkta vai pakalpojuma specifikas. Dizainam jāpapildina Jūsu uzņēmuma piedāvājumu. Piemēram, kartiņa var kalpot kā prezentācijas materiāls vai arī apsveikuma materiāls. Visu nosaka mārketinga stratēģija, kuru veido uzņēmums. Daži svarīgi punkti, ko vajadzētu iekļaut kartiņā:

  1. Kontaktu informācija par uzņēmumu vai produktu
  2. Bildes, kas iedvesmo cilvēku uz rīcību
  3. Teksti, kas iedarbina cilvēka zemapziņu uz pirkumu
  4. Produkta vai pakalpojuma asociācijas
  5. Sociālo kontu norādes
Bezmaskas kartiņu paraugi un dizaini pieejami mājas lapā www.canva.com

Nodrukāsim arī citus mārketinga un pardošanas materiālus, piemēram, plakātibukletibrošūras u.c. 

Esam apkopojuši mūsu Klientu izvēles Nr. 1, lai Jums būtu skaidrs un saprotams, kas ir izdevīgi! Ērti iepērcies mūsu interneta vidē, lai iegūtu sev vēlamo laiku citām dzīves prioritātēm.

Spied pogu Uzzināt drukas cenas! Aizpildi pamata informāciju vai arī rīkojies vieglāk – uzzvani mums +371 24241328, cenas@akcijasdruka.lv

Līdzīgi raksti