Tālrunis:     +371 24241328

Kartiņu druka un izgatavošana

Kartiņu druka un izgatavošana

Cenu piedāvājumā kartiņām ietilpst 10 x14 cm, krāsains no vienas puses, kartons 300gr, 500gab. Kartiņu drukāšana un ražošana maztirāžas darbos izevīgi ir digitālā drukā. Pie mums kartiņu druka un izgatavošana par izdevīgām cenām. Cenas kartiņām sākot no 12 EUR ar PVN un piegādi visā Latvijā.

Kādi ir kartiņu drukas veidi?

Kartiņu drukai un izgatavošanai vienmēr ir emocionāls noskaņojums, jo varam izveidot kartiņu ar indivinduālu dizainu. Cilvēki drukā kartiņas dzimšanas dienās un vārda dienās, kāzu kartiņas, apsveikuma kartiņas, skolas kartiņas, kartiņas bērniem, kartiņas ar ziediem. Kartiņu drukāšana un printēšana ir ļoti viegls veids. Jums jāpievieno PDF formāta datorfails un jāatsūta uz cenas@akcijasdruka.lv.  

Kartiņu noformējums un kartiņu sagataves

Kartiņu druka, kartiņu sagataves un kartiņu noformējums parasti aizņem 1- 3 darba dienas, bet viss ir iespējams ātrāk. Jūs variet izmantot bezmakasas www.canva.com portālu, kas piedāvā gatavus risinājumus. Samaniet savu informāciju un ir gatavas kartiņas.

Jautā mūsu pārdošanas ekspertam, ja vēlies izmantot šo Akcijas drukas piedāvājumu! Mūsu klienti izmanto arī vizītkartes, skrejlapas, bukletus un citus reklāmas materiālus.

Vēlies citu daudzumu vai specifikāciju? Spied pogu Uzzināt drukas cenas! Aizpildi pamata informāciju vai arī rīkojies vieglāk – uzzvani mums +371 24241328, cenas@akcijasdruka.lv

Līdzīgi raksti