Tālrunis:     +371 24241328

Kalendāru izgatavošana un kalendāru druka

Kalendāru izgatavošana un kalendāru druka

Ja mums ir jāizvēlas vis ilgākā reklāma, tad tā viennozīmīgi ir kalendāru druka! Mūsu klienti izmanto kalendārus kā pārdošanas instrumentu un Dāvanu saviem klientiem. Kalendāru izgatavošana un kalendāru druka sākot no 1 gab. Pasūtīt kalendāru ir ļoti viegls un ērts process. Jums jāatsūta sava vēlamās kalendāru bildes un mēs Jums to sagatavosim. Digitālā druka ir piemērotākais veids kalendāru izgatavošanai līdz 500 gab. Ofseta druka paredzēta kalendāru drukai virs 500 eksemplāriem. Jautā mūsu pārdošanas ekspertiem, lai iesaka Jums piemērotāko risinājumu Jūsu vajadzībām!

Kādi ir veidi kalendāriem un cenas kalendāriem?

Ikdienā mēs esam pieraduši izmantot tikai dažus no kalendāru veidiem. Sienas kalendāri, galda kalendāri, plānotāji, kabatas kalendāri, taču zem šiem nosaukumiem ir vairāk kā 20 dažādu kalendāru veidu. Kalendāri atškiras ar papīra biezumu, krāsainību, izmēru un stilu. Krāsaini kalendāri vienmēr piesaistīts vairāk uzmanības, bet melnbalti kalendāri dod iespēju “izkrāsot” pašiem katru dienu! Kalendāru izgatavošanas cenas atkarīgas no darba apjoma. Viena kalendāra cena noteikti būs augstāka nekā 50 vai 100 kalendāru izmaksas. Piemēram, viens kalendārs var maksāt 7 eur/gab + pvn, bet 100 kalendāri maksās 2.24eur/gab + pvn. Tā ir liela atšķirība cenu ziņā! Kalendāri 2021 cenas aplūkojamas šeit. Jautā mūsu pārdošanas ekspertiem, lai iesaka Jums izdevīgāko kalendāru daudzumu ražošanai. 

Atgādinājums visiem!!! Personalizēts kalendārs tiek izmantots kā lielisks suvenīrs vai Dāvana tuvākajiem cilvēkiem. Ir taču forši uzlikt smukas bildes un atcerēties savus piedzīvojumus ar draugiem vai ģimeni visa gada garumā 🙂

Šeit vari smelties idejas no bezmaksas dizainiem un maketiem www.canva.com

Uzzvani mūsu pārdošanas ekspertam, lai vienotos par konsultāciju vai cenu piedāvājumu. Mēs veiksim auditu BEZMAKSAS Jūsu esošajam iepakojumam! Ir taču labi samazināt izmaksas līdz pat 40% un pelnīt vairāk, vai ne? Tādēļ rīkojies tagad un negaidi labākus laikus!

Kādus papildus drukas pakalpojumus izmanto mūsu klienti?

Mūsu klienti izmanto skrejlapas, bukletus, grāmatas, katalogus u.c. pārdošanas instrumentus. Mēs rūpējamies, lai Jūs pelnītu vairāk ar mūsu drukas materiāliem!

Vēlies citu daudzumu vai specifikāciju? Spied pogu Uzzināt drukas cenas! Aizpildi pamata informāciju vai arī rīkojies vieglāk – uzzvani mums +371 24241328, cenas@akcijasdruka.lv

Līdzīgi raksti