Tālrunis:     +371 24241328

Kalendāru druka un kalendāru maketi

Kalendāru druka un kalendāru maketi

Viens no mūsu klientu populārākajiem pārdošanas instrumentiem ir kalendāri! Kapēc tā? Jo šī reklāma strādā visu gadu 24/7!  Mums ir pieejam plaša kalendāru druka un kalendāru maketi, lai Jūs izvēlētos sev piemērotāko. Sienas kalendāri, galda kalendāri, kabatas kalendāri, plānotāji un citi darba dienas organizētāji vienā vietā. Kalendāru drukas cenas sākot no pāris desmitiem centu līdz pat vairākiem EUR gabalā, atkarīgs no kalndāra veida un daudzuma. Piegāde visā Baltijā un kalendāru izgatavošana no 1 gab!

Kas jāiekļauj kalendāru maketā vai dizainā?

Mēs piedāvājam kalendāru maketēšanu un dizaina izveidi par atsevišķu samaksu. Paņemsim praktisku dzīves piemēru. Ko Jūs pirmo pamaniet, kad ieraugat kalendāru? Jā, tās ir bildes vai ļoti izcelti teksti! Tādēļ piemeklē patīkamas bildes, ko cilvēks vēlesies skatīties visu gadu. Uzraksti tekstus, kuri iedvesmo cilvēku rīcībai un komunikācijai. Mēs iesakam iekļaut savu produktu vai pakalpojumu klāstu, kontaktinformāciju, saukļus, logo, kas raksturīgi tieši Jums. Saviem klientiem piedāvājam jau gatavus risinājumus datuma režģiem, kurus varam pielāgot tieši klienta identitātei. Mūsu 2021 gada kalendāru drukas piedāvājumu var aplūkot šeit.

Dažādus bezmaksas dizaina un maketa paraugus vari izmantot no www.canva.com.

 

Mūsu klienti papildus izmanto skrejlapas, bukletus, grāmatas, katalogus u.c. pārdošanas instrumentus. Mēs rūpējamies, lai Jūs pelnītu vairāk ar mūsu drukas materiāliem!

Spied pogu Uzzināt drukas cenas! Aizpildi pamata informāciju vai arī rīkojies vieglāk – uzzvani mums +371 24241328, cenas@akcijasdruka.lv

Līdzīgi raksti