Tālrunis:     +371 24241328

Kalendāru pasūtīšana un drukāšana Rīgā

Kalendāru pasūtīšana un drukāšana Rīgā

Cenu piedāvājumā ietilpst  četrdaļīgs sienas kalendārs 50 gab par 4.59 EUR/gab ar visu PVN un piegādi Rīgā. Izturīgs pamata kartons 300gr, krāsains apdrukāts sienas kalendārs no vienas puses. Pamtnes izmēri 297 x 210 mm, iekšlapas izmērs 297x 140 mm uz 130gr matēta papīra. Kalendāra piestiprināšanai augšējā pamatnē zelta vai sudraba kniede vieglākai piekāršanai pie sienas. Kalendāra ŗežģis ietilpst norādītajā cenā!  Papildus tiek pievienots datuma lodziņš.  Jautā mūsu pārdošanas ekspertiem, lai nosūta Jums vizuālu paraugu.

Kas nepieciešams, lai veiktu kalendāru pasūtīšanu un drukāšanu?

Kalendāra izveide vienmēr sākas ar maketa vai dizaina izveidi. Jums ir iespēja pasūtīt jau gatavus kalendārus ar mūsu izveidotu kalendāra režģi. No Jūsu puses iespēja papildināt to ar skaistām, atmiņā paliekošām kalendāra pamatnēm. Kalendāra pamatnes nemainīsies visa gada garumā. Izmanto www.canva.com bezmaksas failu sagatavošanu. Mēs piedāvājam individuāla maketa vai dizaina izveidi kalendāriem par atsevišķu samaksu. Jums jāpievieno PDF formāta datorfails un jāatsūta uz cenas@akcijasdruka.lv.  Sienas kalendāru izgatavošana ar savām bildēm iepriecinās mūsu tuvākos kā lieliska atmiņa visa gada garumā. Kalendāru pasūtīšana un drukāšana Rīgā ir ļoti ērts risinājums, lai iegūtu izdevīgas kalendāru cenas!

Jautā mūsu pārdošanas ekspertam, ja vēlies izmantot šo Akcijas drukas piedāvājumu!

Vēlies citu daudzumu vai specifikāciju? Spied pogu Uzzināt drukas cenas! Aizpildi pamata informāciju vai arī rīkojies vieglāk – uzzvani mums +371 24241328, cenas@akcijasdruka.lv

Līdzīgi raksti