Tālrunis:     +371 24241328

Pasūtīt kalendārus un atlaides kalendāriem

Pasūtīt kalendārus un atlaides kalendāriem

Šajā rakstā aplūkosim sienas kalendāru izgatavošanu un galda kalendāru druku. Iepriecini savus klientus un tuvākos cilvēkus ar personalizētiem kalendāriem. Ērti pasūtīt kalendārus un atlaides kalendāriem 2021 ir klāt! Izvēlies sev piemērotāko kalendāra dizainu vai veidu un sazinies ar mūsu pārdošanas ekspertu. Kalendāru druka sākot no 1 gab ar piegādi visā Latvijā! Bildē norādīta Kalendāru cena 2020. gadā!

Sienas kalendāri

Mēs piedāvājam klientiem vairāk kā 50 kalendāru veidus un dizainus. Piedāvājumā Jūs variet pamanīt dažus no populārākajiem veidiem. Klienti izmanto mūsu kalendārus, lai izvietotu savu reklāmu uz visu gadu. Svarīgi, izproti tos cilvēkus, kas lieto Jūsu izveidoto kalendāru, lai viņiem tas būtu patīkams ilgtermiņā. Kalendāriem izmantojam stingras pamatnes un gatavus kalendāru režģus, kas ir DĀVANA  no mūsu puses! Atsūti mums savas bildes vai vēlmes un sagatavosim drukas maketu!

A4 formāta sienas kalendārs, A3 formāta sienas kalendāri, divdaļīgi sienas kalendāri, trīs daļīgi sienas kalendāri un arī četrdaļīgi sienas kalendāri.

Galda kalendāri

Mūsu piedāvājumā ir vairāku veidu, formas un dizaina kalendāri. Galda kalendāri ir ērti lietojami darba vietā, lai veiktu savas piezīmes tieši uz kalendāra. Atgādinājums katru dienu. Jums jāizvēlas sev piemērotākais un jāatsūta savas idejas uz mūsu e pastu. Bildes var drukāt uz kalendāra lapām vai arī pašas kalendāra pamatnes.

Galda kalendāri ar apdrukātu pamatni, galda kalendāri ar neapdrukātu kalendāru

Šeit vari smelties idejas no bezmaksas dizainiem un maketiem www.canva.com

Mūsu klienti papildus izmanto skrejlapas, bukletus, grāmatas, katalogus u.c. pārdošanas instrumentus. Mēs rūpējamies, lai Jūs pelnītu vairāk ar mūsu drukas materiāliem!

Spied pogu Uzzināt drukas cenas! Aizpildi pamata informāciju vai arī rīkojies vieglāk – uzzvani mums +371 24241328, cenas@akcijasdruka.lv

Līdzīgi raksti