Tālrunis:     +371 24241328

Kalendāru druka uzņēmumiem

Kalendāru druka uzņēmumiem

Mūsu klienti izvēlas ilgtermiņa pārdošanas stratēģijas. Kalendāru druka uzņēmumiem ir viens no veidiem, jo reklāma ir redzama visu gadu. Pārsvarā tiek izmantoti sienas kalendāri un galda kalendāri.  Kalendāriem ir vairāki veidi, jo viss ir atkarīģs no tās informācijas, ko izmanto pašā kalendārā. Ja informācija ir īsa, kodolīga un tieša, tad var apdrukāt mazāku kalendāra laukumu. Drukāt kalendārus ir ļoti ērts un vienkāršs veids. Mums ir gatavi kalendāru paraugi un datuma režģi, kas ir DĀVANA no mūsu puses, ja kalendārs tiek izgatavots pie mums.  Jautā mūsu pārdošanas ekspertiem, lai iesaka Jums piemērotāko risinājumu Jūsu vajadzībām!

Personalizēts kalendārs uzņēmumiem un privātpersonām

Kalendāriem ir vairāki veidi un no tā ir atkarīga Jūsu izvēle, kādu dizainu vai maketu veidosiet šim kalendāram. Mūsu ieteikumi izvietojot informāciju uz kalendāra:

1. Jūsu uzņēmuma logo vai sauklis

2. Produktu piedāvājumu klāsts

3. Mājas lapas, sociālo tīklu, kontaktu norādes

4. Iedvesmojoši vārdi un bildes, kas klientiem patiks visa gada garumā

5. Spēļu iesaistīšana, kas klientam notur uzmanību uz kalendāru un Jūsu sadarbību

6. Pateicības klientiem u.c.

 Šeit vari smelties idejas no bezmaksas dizainiem un maketiem www.canva.com

Kalendāri 2021 cenas aplūkojamas šeit. Jautā mūsu pārdošanas ekspertiem, lai iesaka Jums izdevīgāko kalendāru daudzumu ražošanai. 

Atgādinājums visiem!!! Personalizēts kalendārs tiek izmantots kā lielisks suvenīrs vai Dāvana tuvākajiem cilvēkiem. vai klientiem. Izmanto šo lielisko pārdošanas instrumentu, kas iepriecinās cilvēkus visa gada gaarumā.

Uzzvani mūsu pārdošanas ekspertam, lai vienotos par konsultāciju vai cenu piedāvājumu. Mēs veiksim auditu BEZMAKSAS Jūsu esošajam iepakojumam! Ir taču labi samazināt izmaksas līdz pat 40% un pelnīt vairāk, vai ne? Tādēļ rīkojies tagad un negaidi labākus laikus!

Kādus papildus drukas pakalpojumus izmanto mūsu klienti?

Mūsu klienti izmanto skrejlapas, bukletus, grāmatas, katalogus u.c. pārdošanas instrumentus. Mēs rūpējamies, lai Jūs pelnītu vairāk ar mūsu drukas materiāliem!

Vēlies citu daudzumu vai specifikāciju? Spied pogu Uzzināt drukas cenas! Aizpildi pamata informāciju vai arī rīkojies vieglāk – uzzvani mums +371 24241328, cenas@akcijasdruka.lv

Līdzīgi raksti