Tālrunis:     +371 24241328

Digitālā druka par akcijas cenām

Digitālā druka par akcijas cenām

Tagad ir īstais laiks izmantot digitālās drukas iespējas. Droši vien rodas jautājums, kāpēc ir izdevīgi drukāt digitālajā drukā? Pirmkārt, tā ir operatīva un ātra druka, izgatavošana ir no no vienas līdz  divām dienām, atkarībā no darba uzdevuma. Otrkārt, digitālās drukas iespējas piemērotas nelielām, vietējām pārdošanas kampaņām. Treškārt, nav nepieciešamas plašas noliktavas telpas, lai uzglabātu pārdošanas un mārketinga produkciju. Ceturtkārt, nav jāinvestē lieli finansu resursi, lai izgatavotu pārdošanas materiālus savam uzņēmumam.  Droši vien pats galvenais ir tas, ka uzņēmums var mēģināt izveidot pašu labāko risinājumu pārdošanai. Nodrukā nelielu daudzumu drukas materiālu, pārbaudi kā tas darbojas  un tad drukā visu lielo apjomu.

Kādas ir digitālās drukas cenas?

Digitālās maztirāžas drukas darbu cenas ir sākot no 7 EUR+PVN līdz pat vairākiem simtiem EUR, atkarībā no darba specifikācijas. Ofseta poligrāfijas drukas tehnoloģijās parasti tas ir sākot no 70 EUR+ PVN. Mēs piedāvājam optimizēt pārdošanas un mārketinga materiālus drukas izmaksas līdz pat 40%! Rodas jautājums, kā mēs varam samazināt izmaksas? Atbilde ir diez gan vienkārša. Esam apkopojuši mūsu klientu izvēles Nr. 1, izvēlamies pārbaudītus papīra veidus. Pievēršam uzmanību maketu un dizaina tekstiem, bildēm, izkārtojumam nevis poligrāfijas izvirtībām. Piemērotas poligrāfijas iekārtas un telpas, lai samazinātu pašizmaksu. Optimizētas cenas izejmateriāliem, kas nepieciešami priekš darbu paveikšanas. Pats galvenais ir biznesa sistēma un pārdošanas process ilgtermiņa sadarbībai ar klientiem. Mēs rūpējamies, lai Jūs saņemtu akcijas cenas, kas dod iespēju Jums pelnīt vairāk ar mūsu drukas materiāliem.

Izmanto mūsu drukas materiālus, lai veicinātu savu pārdošanu uz svētkiem, atlaidēm, speciāliem piedāvājumiem u.t.t.  Piemēram,  bukletus, brošūras skrejlapasflajerus, plakātus, vizītkartes, un citus pārdošanas materiālus.  Sniegsim mārketinga konsultāciju par pārdošanas materiālu druku.

Pasūti pārdošanas un mārketinga materiālu druku pie PRINT SALE!

Spied pogu Uzzināt drukas cenas! Aizpildi pamata informāciju vai arī rīkojies vieglāk – uzzvani mums +371 24241328, cenas@akcijasdruka.lv

Līdzīgi raksti

Atsauksmes