Tālrunis:     +371 24241328

Brošūras un brošūru druka

Brošūras un brošūru druka par izdevīgām cenām!

Cenu piedāvājumā ietilpst A5 skavots, krāsains, 28lpp, matēts papīrs 150gr, 100gab

Brošūru druka ir ļoti izplatīts veids, lai apkopotu pamata informāciju vienā vietā par uzņēmumu, produktu vai pakalpojumu. Brošūras izmanto prezentācijās, uz ielas, tirdzniecības centros, veikalos, izstādēs, semināros, pie kasēm, tirdzniecības vietās u.c. Brošūrām var būt viena lapa vai vairākas lapas, atkarībā no nepieciešamās informācijas.

Brošūras izgatavošana un drukāšana

Brošūrai izgatavošana parasti aizņem no 1-3. darba dienām, atkarībā no daudzuma. Brošūras ražošana mazos daudzumos vis izdevīgākā un lētākā ir digitālā druka, izklājumā ieskaitot A3 formātu, Ofseta druku pielieto, kad ir lieli daudzumi. Brošūru pasūtīšana ir vienkāršs veids, kad Jums jāpievieno PDF formāta datorfails un jāatsūta uz cenas@akcijasdruka.lv, norādot Jūsu daudzumu, izmēru, locījuma vietas, ja tādas ir paredzētas un vēlamo papīra biezumu, jo krāsainību varēs pateikt pēc Jūsu datorfaila.

Jautā mūsu pārdošanas ekspertam, ja vēlies izmantot šo Akcijas drukas piedāvājumu!

Vēlies citu daudzumu vai specifikāciju? Spied pogu Uzzināt drukas cenas! Aizpildi pamata informāciju vai arī rīkojies vieglāk – uzzvani mums +371 24241328, cenas@akcijasdruka.lv

Līdzīgi raksti