Tālrunis:     +371 24241328

Reklāmas cenu lapas druka

Reklāmas cenu lapas drukas

Cenu piedāvājumā ietilpst A4 formāts, krāsains no vienas puses, matēts papīrs 150gr, 300 Gabali. Var būt dažādi dizaini un cena no tā nemainās

Cenu lapu druka

Cenu lapu druka ir ļoti izplatīts veids, lai saviem darbiniekiem un klientiem nodotu aktuālo informāciju par produktu cenām. Reklāmas lapu izgatavošana parasti aizņem no 1-3. darba dienām, atkarībā no daudzuma. Ražošana un izgatavošana cenu lapām mazos daudzumos vis izdevīgākā un lētākā ir digitālā druka, bet lielos daudzumos ir ofseta druka.  Pasūtīšana ir vienkāršs veids, kad Jums jāpievieno PDF formāta datorfails un jāatsūta uz cenas@akcijasdruka.lv.  Norādiet Jūsu daudzumu, izmēru un vēlamo papīra biezumu, jo krāsainību varēs pateikt pēc Jūsu datorfaila.

Nodrukāsim arī citus mārketinga un pardošanas materiālus! Piemēram, plakātibukletibrošūras, vizītkartes, skrejlapas u.c. 

Esam apkopojuši mūsu Klientu izvēles Nr. 1, lai Jums būtu skaidrs un saprotams, kas ir izdevīgi! Ērti iepērcies mūsu interneta vidē, lai iegūtu sev vēlamo laiku citām dzīves prioritātēm.

Jautā mūsu pārdošanas ekspertam, ja vēlies izmantot šo Akcijas drukas piedāvājumu!

Vēlies citu daudzumu vai specifikāciju? Spied pogu Uzzināt drukas cenas! Aizpildi pamata informāciju vai arī rīkojies vieglāk – uzzvani mums +371 24241328, cenas@akcijasdruka.lv

Līdzīgi raksti