Tālrunis:     +371 24241328

Sienas kalendāri un kalendāru drukāšana

Sienas kalendāri un kalendāru drukāšana

Cenu piedāvājumā ietilpst  viendaļīgs sienas kalendārs A4 ar āķīti 30 gab par 4.29 EUR/gab ar visu PVN un piegādi Rīgā. Kalendāram 6 lapas apdrukātas krāsainas no abām pusēm un pirmais vāks. Kalendāram izturīgs 200 gr matēts papīrs. Īpaši sienas kalendāri un kalendāru drukāšana no 1 gab. Jautā mūsu pārdošanas ekspertiem, lai nosūta Jums vizuālu paraugu.

Kādēļ jādrukā sienas kalendāri?

Cilvēkiem patīk atmiņas. Pareizi? Elegantu sienas kalendāru drukāšana ir izplatīts veids privāto klientu vidū. Kalendārus izmanto kā dāvanas dzimšanas dienās, korparatīvās klientu dāvanas u.c. Drukāt kalendārus ir ļoti viegls un ātrs veids, ja Jūs ziniet kādas bildes izvietosiet. Kalendāra režģis ir DĀVANA no mūsu puses. Šādu piedāvājumu var izmantot ne tikai kalendāriem, bet arī apsveikuma materiāliem, ko liek pie sienas.

Izmanto www.canva.com bezmaksas failu sagatavošanu.  Jums jāpievieno PDF formāta datorfails un jāatsūta uz cenas@akcijasdruka.lv.  Sienas kalendāru izgatavošana ar savām bildēm iepriecinās mūsu tuvākos kā lieliska atmiņa visa gada garumā.

Kādus papildus drukas pakalpojumus izmanto mūsu klienti?

Mūsu klienti izmanto skrejlapas, bukletus, grāmatas, katalogus u.c. pārdošanas instrumentus. Mēs rūpējamies, lai Jūs pelnītu vairāk ar mūsu drukas materiāliem!

Jautā mūsu pārdošanas ekspertam, ja vēlies izmantot šo Akcijas drukas piedāvājumu!

Vēlies citu daudzumu vai specifikāciju? Spied pogu Uzzināt drukas cenas! Aizpildi pamata informāciju vai arī rīkojies vieglāk – uzzvani mums +371 24241328, cenas@akcijasdruka.lv

Līdzīgi raksti

Atsauksmes