Tālrunis:     +371 24241328

Sienas kalendāru drukas cenas

Sienas kalendāru drukas cenas

Cenu piedāvājumā ietilpst  četrdaļīgs sienas kalendārs 500 gab par 3.16 EUR/gab ar visu PVN un piegādi Rīgā. Izturīgs pamata kartons 300gr, krāsains apdrukāts sienas kalendārs no vienas puses. Pamtnes izmēri 297 x 210 mm, iekšlapas izmērs 297x 140 mm uz 130gr matēta papīra. Kalendāra piestiprināšanai augšējā pamatnē zelta vai sudraba kniede vieglākai piekāršanai pie sienas. Kalendāra ŗežģis ietilpst norādītajā cenā!  Papildus tiek pievienots datuma lodziņš.  Sienas kalendāru drukas cenas sākot no 1 EUR pie noteikta pasūtījuma daudzuma. Jautā mūsu pārdošanas ekspertiem, lai nosūta Jums vizuālu paraugu.

Kas nosaka sienas kalendāru drukas cenas?

Kalendāra cena tiek noteikta pēc vairākiem faktoriem. Piemēram, kalendārā izmantojamie papīri, kalendāra veidi, kalendāra formāti, kalendāra krāsainība, kalendāru daudzums u.c.  Jautā mūsu pārdošanas ekspertam, lai nosūta vizuālu kalendāra paraugu. Izmanto www.canva.com bezmaksas failu sagatavošanu.  Jums jāpievieno PDF formāta datorfails un jāatsūta uz cenas@akcijasdruka.lv.  Sienas kalendāru izgatavošana ar savām bildēm iepriecinās mūsu tuvākos kā lieliska atmiņa visa gada garumā. Kalendāru pasūtīšana un drukāšana Rīgā ir ļoti ērts risinājums, lai iegūtu izdevīgas kalendāru cenas!

Ko vēl izmanto mūsu klienti, izņemot sienas kalendāru apdrukas?

Mūsu klienti izmanto skrejlapas, bukletus, grāmatas, katalogus u.c. pārdošanas instrumentus. Mēs rūpējamies, lai Jūs pelnītu vairāk ar mūsu drukas materiāliem!

Jautā mūsu pārdošanas ekspertam, ja vēlies izmantot šo Akcijas drukas piedāvājumu!

Vēlies citu daudzumu vai specifikāciju? Spied pogu Uzzināt drukas cenas! Aizpildi pamata informāciju vai arī rīkojies vieglāk – uzzvani mums +371 24241328, cenas@akcijasdruka.lv

Līdzīgi raksti