Tālrunis:     +371 24241328

Personalizēti sienas kalendāri

Personalizēti sienas kalendāri

Cenu piedāvājumā ietilpst  viendaļīgs sienas kalendārs A4 ar āķīti 300 gab par 2.46 EUR/gab ar visu PVN un piegādi Rīgā.  Kalendāram 6 lapas apdrukātas krāsainas no abām pusēm un pirmais vāks. Kalendāram izturīgs 200 gr matēts papīrs.  Personalizēts sienas kalendārs ir lielisks pārdošanas instruments visa gada garumā. Jautā mūsu pārdošanas ekspertiem, lai nosūta Jums vizuālu paraugu.

Mūsu ieteikumi personalizētu sienas kalendāru izveidei

Ņem vērā vienu svarīgu niansi! Kalendārs tiek izmantots visu gadu un to lieto Tavi lojālie klienti. Iepriecini viņus ar elegantām kalendāra bildēm, kas viņus iedvesmo. Atceries, laba pārdošana ir tāda, ka klients vēlēsies no Tevis atkal nopirkt preci vai pakalpojumu. Krāsainu kalendāru druka paredzēta, lai klients pamana pa gabalu. Melnbaltu kalendāru druka ir paredzēta ar dziļāku zemapziņas nozīmi pārdošanā.  Lieliska dāvana ir personalizēti sienas kalendāri dzimšanas dienāš, koorparativās ballītēs, semināros u.c vietās. Izmanto www.canva.com bezmaksas failu sagatavošanu.  Jums jāpievieno PDF formāta datorfails un jāatsūta uz cenas@akcijasdruka.lv.  Sienas kalendāru izgatavošana ar savām bildēm iepriecinās mūsu tuvākos kā lieliska atmiņa visa gada garumā.

Kādus papildus drukas pakalpojumus izmanto mūsu klienti?

Mūsu klienti izmanto skrejlapas, bukletus, grāmatas, katalogus u.c. pārdošanas instrumentus. Mēs rūpējamies, lai Jūs pelnītu vairāk ar mūsu drukas materiāliem!

Jautā mūsu pārdošanas ekspertam, ja vēlies izmantot šo Akcijas drukas piedāvājumu!

Vēlies citu daudzumu vai specifikāciju? Spied pogu Uzzināt drukas cenas! Aizpildi pamata informāciju vai arī rīkojies vieglāk – uzzvani mums +371 24241328, cenas@akcijasdruka.lv

Līdzīgi raksti