Tālrunis:     +371 24241328

A3 sienas kalendāri un cena

A3 Sienas kalendāri un cena

Mūsdienās ir populāri veidot kalendārus ar savām iemīļotajām bildēm. Tieši tā pat tiek veicināta sava uzņēmuma pārdošana, ja Dāvinam kalendārus saviem klientiem. Galvenokārt tiek izmantoti A3 sienas kalendāri un cena tiek noteikta pēc to apjoma. Mūsu piedāvājums ir šeit. Otrs populārākais veids ir četrdaļīgs sienas kalendārs. Tā pat vēl ir Divdaļīgi sienas kalendāri, trīsdaļīgi sienas kalendāri u.c. Tādēļ jautā mūsu pārdošanas ekspertiem, kas piemeklēs Jums atbilstošāko risinājumu Jūsu vēlmēm.

Sienas kalendārs A3 ir ērti lietojams?

Mūsu klientu atsauksmes saka, ka Jā! Sienas kalendāri ir ērti lietojami. Kas būtu jāiekļauj sienas kalendārā? Noteikti ieķlauj savas patīkamākās bildes, kontaktinformāciju, produktu piedāvājumu, kas dod klientam pilnīgu skaidrību par Tavu nodarbošanos.

Izmanto www.canva.com bezmaksas failu sagatavošanu.  Jums jāpievieno PDF formāta datorfails un jāatsūta uz cenas@akcijasdruka.lv.  Sienas kalendāru izgatavošana ar savām bildēm iepriecinās mūsu tuvākos kā lieliska atmiņa visa gada garumā.

Kādus papildus drukas pakalpojumus izmanto mūsu klienti?

Mūsu klienti izmanto skrejlapas, bukletus, grāmatas, katalogus u.c. pārdošanas instrumentus. Mēs rūpējamies, lai Jūs pelnītu vairāk ar mūsu drukas materiāliem!

Jautā mūsu pārdošanas ekspertam, ja vēlies izmantot šo Akcijas drukas piedāvājumu!

Vēlies citu daudzumu vai specifikāciju? Spied pogu Uzzināt drukas cenas! Aizpildi pamata informāciju vai arī rīkojies vieglāk – uzzvani mums +371 24241328, cenas@akcijasdruka.lv

Līdzīgi raksti