Tālrunis:     +371 24241328

Galda kalendārs kā dāvana uzņēmumiem

Galda kalendārs kā dāvana uzņēmumiem

Mūsdienās visam ir jābūt kā vienai lielai reklāmai. Galda kalendārs kā dāvana uzņēmumiem ir lielisks veids, lai par Jūsu uzņēmumu atcerētos 365 dienas gadā. Ikviens cilvēks izmanto kalendārus, pierakstu blociņus, vizītkartes, flajerus kā reklāmēšanās veidu, lai piesaistītu savam uzņēmumam vairāk pircējus. Iekļauj galda kalendārā produktu vai pakalpojumu aprakstu, mājas lapas adresi, kontaktinformāciju un kādus motivējošus saukļus. Mūsu pieredzē šāds veids vienmēr ir palīdzējis piesaistīt lielāku uzmanību savam uzņēmumam. 

Jautā mūsu pārdošanas ekspertiem, lai iesaka Jums piemērotāko risinājumu Jūsu vajadzībām!

Kādas ir galda kalendāru cenas?

Mēs visi zinām tādu teicienu, jo vairāk pērc, jo izdevīgāka cena. Tieši tas pats ir ar galda kalendāriem. Galda kalendāru cenas sākot no 1eur/gab +pvn līdz pat 7 eur/gab + pvn, jo tas viss ir atkarīgs no daudzuma un tehniskas specifikācijas. Mēs varam saražot gan mazos, gan lielos daudzumos. Priecāsimies kopīgi realizēt Jūsu idejas!

Jautā mūsu pārdošanas ekspertiem, lai iesaka Jums piemērotāko risinājumu Jūsu vajadzībām!

Kādus reklāmas pakalpojumus papildus izmanto mūsu klienti?

Mūsu klienti izmanto, ielūgumus, aploksnes, uzlīmes, iepakojums, skrejlapas, bukletus, plakātus, grāmatas, katalogus, u.c. vairāk kā 200 pārdošanas instrumentus. Mēs rūpējamies, lai Jūs pelnītu vairāk ar mūsu drukas materiāliem! Bezmaksas idejas un dizainus var apskatīties šajā mājas lapā www.canva.com

Ar prieku atbildēsim uz Jūsu jautājumiem +371 24241328 vai uzraksti cenas@akcijasdruka.lv

 

Līdzīgi raksti