Tālrunis:     +371 24241328

Reklāmdruka un reklāmas dizains

Reklāmdruka un reklāmas dizains

Apjukumu laikā ir ļoti liela iespēja uzstādīt pareizu reklāmu, kas piesaista jaunus klientus. Kādēļ tā? Tādēļ, ka cilvēku vada noteiktas emocijas, jāatpazīst tās un jāpiedāvā risinājums, kas uzlabos viņu ikdienu. Reklāmdruka un reklāmas dizains ir viens no veidiem, kā veidot komunkāciju ar saviem potenciālajiem vai esošajiem klientiem. Izdarīsim vienu eksperimentu. Kas šodien varētu Tevi iepriecināt? Ēdiens, apģērbs, mantas, sarunas, tikšanās, vieta? Izvēlies kādu no šim lietam un tagad padomā, kas Tevi uzrunātu no vārdiem, krāsām, veidiem reklāmā. Jā, tieši šādi tiek sastādīta reklāma un tad veikta reklāmdruka. Reklāmas dizains pastiprina Tavu ideju, lai pievērstu uzmanību klientiem.

Jautā mūsu pārdošanas ekspertiem, lai iesaka Jums piemērotāko risinājumu Jūsu vajadzībām!

Kādēļ izmantot mūsu reklāmas izveides pakalpojumus?

Mēs esam vairāk kā reklāmas uzņēmums, jo spējam gan izveidot reklāmas dizainu, grafisko dizainu, kā arī praktiskā veidā to saražot. Jums viss ir vienā vietā, lai būtu ātrāk, ērtāk un patīkamāk sadarboties. Šeit ir tikai daži no risnājumiem.

  1. Iepakojuma dizaina izstrāde un ražošana www.drukasana.lv
  2. Mājas lapas izstrāde, interneta veikala izstrāde, digitālais mārketings, SEO pakalpojumi u.c. www.majaslapasizstrade.lv
  3. Dāvanas, suvenīri un talismani www.horamantalisman.com
  4. Reklāmas interneta veikals www.printsale.eu
  5. Un vel virkne citu projektu, ko esam realizējuši.

Reklāmas nozarē atrodamies vairāk kā 15 gadus un varam nodrošināt darbus no A – Z, lai atvieglotu Jūsu ikdienas darbu. Zināšanas un pieredze dod mums pārliecību par savu paveikto darbu!

Jautā mūsu pārdošanas ekspertiem, lai iesaka Jums piemērotāko risinājumu Jūsu vajadzībām!

Kādus reklāmas pakalpojumus papildus izmanto mūsu klienti?

Mūsu klienti izmanto, ielūgumus, aploksnes, uzlīmes, iepakojums, skrejlapas, bukletus, plakātus, grāmatas, katalogus, u.c. vairāk kā 200 pārdošanas instrumentus. Mēs rūpējamies, lai Jūs pelnītu vairāk ar mūsu drukas materiāliem! Bezmaksas idejas un dizainus var apskatīties šajā mājas lapā www.canva.com

Ar prieku atbildēsim uz Jūsu jautājumiem +371 24241328 vai uzraksti cenas@akcijasdruka.lv

 

Līdzīgi raksti