Tālrunis:     +371 24241328

Ofseta tehnoloģijas drukas cenas

Kā veidojas ofseta tehnoloģijas drukas cena?

Ofseta drukas cena veidojas no sekojošām izmaksām. Plašu izgatavošana, drukas krāsas un ķīmijas izmaksas, cilvēka resursa izmaksas, pēcapstrādes izmaksas, atkarībā no poligrāfijas produkta, ko vēlas pats klients. Materiāli poligrāfijai sastāda lielāko pašizmaksas daļu, tādēļ ir svarīgi izvēlēties optimālākos risinājumus jebkura produkta izveidei. Pieredzējis projektu vadītājs spēs piemeklēt atbilstošus risinājumus produktu izveidei. Mēs visi zinam, ka vienmēr pastāv alternatīvi risinājumi, bet izmaksas produktiem var atšķirties ļoti lielos apmēros. Varam salīdzināt, tieši tā pat kā ir I Phone telefons, bet var nopirkt ķīniešu alternatīvu par 70 % izdevīgāk. Katram cilvēkam ir savas gaumes lietas un iespējas katram klientam atsevišķi. Print SALE radīts, lai piemeklētu praktiskāko drukas risinājumu.

Kādos apjomos ir izdevīga ofseta druka?

Ofseta druka ir izdevīgi, ja tiek drukāti kā, piemēram, 2000 gab veidlapas, 70 gab A1 vai A2 plakāti. Kuponi 10 000 gab 5×5 cm izmērā, bukleti A4 formāta 1000 gab, vizītkartes 5×9 cm izmērā 50 000gab. Ja tur nav vairāk veidu kā var izvietot uz  vienas drukas loksnes. Grāmatas A5 formāta 500 gab, skrejlapas 10x21cm 3000gab, iepakojuma izgatavošana, ja atvērumā ir lielāks par 320x450mm. Diplomu druka A4 800gab un daudzi citi materiāli, kuru apjoms ir lielāks par 500 SRA3 loksnēm. Vēl ir daudz nosacījumu, ka ir tikai viens veids tirāžai, ja tie ir atšķirīgi, tad bieži vien izdevīgāka druka ir tieši digitālā tipogrāfija.

Kādēļ izvēlēties akcijasdruka.lv tipogrāfiju?

Uzzvani mums un mēs sniegsim konsultāciju par drukas tehnoloģijas iespējām. Izskaidrosim pieejamās zināšanas, kādus  poligrāfijas darbus parasti izvēlas klienti līdzīgām izstādēm, prezentācijām vai vienkārši pārdošanai.

Pasūti pārdošanas un mārketinga materiālu druku pie PRINT SALE!

Spied pogu Uzzināt drukas cenas! Aizpildi pamata informāciju vai arī rīkojies vieglāk – uzzvani mums +371 24241328, cenas@akcijasdruka.lv

Līdzīgi raksti