Tālrunis:     +371 24241328

Sienas kalendāru izgatavošana un druka

Sienas kalendāru izgatavošana un druka

Piedāvājam gatavas kalendāru sagataves, kas atvieglos Jūsu kalendāru pasūtīšanu. Sienas kalendāru izgatavošana un druka par vis izdevīgākajām cenām visā Latvijā!

Kādi ir sienas kalendāru veidi?

Sienas kalendāriem ir vairāki veidi. Viendaļīgs sienas kalendārs, divdaļīgs sienas kalendārs, trīsdaļīgs sienas kalendārs un četrdaļīgs sienas kalendārs, kā arī pat piecdaļīgs sienas kalendārs. Mūsu ieteikumi ir pārdomāt pārdošanas stratēģiju kalendāru izgatavošanai, lai klientiem būtu ērti tos lietot ikdienas darbā vai mājās. Mūsu klienti pārsvarā izvēlas viendaļīgu sienas kalendārus vai četrdaļīgus sienas kalendārus. Kalendāros mēs iesakam iekļaut visu produktu vai pakalpojumu klāstu, ko Jūs piedāvājiet. Nozīmīgi ir visu sociālo tīklu kontakti, adreses, telefoni, lai klients var sazināties ar Jums pa tiešo vien klikšķa attālumā.

Kādas ir sienas kalendāru cenas?

Kalendāru cenas nosaka vairāki faktori. Kalendāru dizains vai makets, kalendāra izmēri vai papīra izvēle, krāsaini vai melnbalti kalendāri. Pieejami arī eksluzīvi vai budžeta klases kalendāri, kur kalendāru cenas ir no vairākiem desmitiem EUR līdz vairākiem EUR par gabalu. Kalendāru ražošana un pasūtīšana sākot no 1 gabala.

Kalendāru izgatavošana ar savām bildēm

Mūsdienās ir populārs un pieprasīts veids individuālo kalendāru izgatavošanai ar savām bildēm. Vis izdevīgākais, ātrākais un piemērotākais veids ir digitālā druka, kas ļauj pasūtīt kalendāru no 1 gabala. Sienas kalendāru izgatavošana un druka ir viens no iecienītākajiem kalendāru veidiem ar savu bilžu izdruku.

Nodrukāsim arī citus kalendāra veidus! Piemēram, galda kalendāri, kabatas kalendāri.

Pasūtīt kalendārus ir ļoti viegls un ātrs veids. Spied pogu Uzzināt drukas cenas! Aizpildi pamata informāciju vai arī rīkojies vieglāk – uzzvani mums +371 24241328, cenas@akcijasdruka.lv

Līdzīgi raksti