Tālrunis:     +371 24241328

Sienas kalendāru izgatavošana 2021

Sienas kalendāru izgatavošana 2021

Cenu piedāvājumā ietilpst  viendaļīgs sienas kalendārs A3 ar āķīti 50 gab par 3.83 EUR/gab ar visu PVN un piegādi Rīgā.  Kalendāram 12 lapas apdrukātas krāsainas no vienas puses un pirmais vāks. Kalendāram izturīgs 200 gr matēts papīrs. Papildus tiek pievienots datuma lodziņš.  Sienas kalendāru izgatavošana 2021 gadā sākas jau no maija mēneša, bet lielāko kulmināciju sasniedz decembrī. Jautā mūsu pārdošanas ekspertiem, lai nosūta Jums vizuālu paraugu.

Kāda ir sienas kalendāru izgatavošanas 2021 mode?

Mūsdienās atgriežas viss labi aizmirsts vecais! Izgatavot kalendāru ir kļuvis daudz vienkāršāk, jo svarīgi zināt tikai savus potenciālos klientus un viņu vajadzības. Tagad modē atgriežas melnbalti kalendāri, kur klientam pašam iespējams izkrāsot nianses pašā kalendārā. Krāsaini kalendāri paredzēti, ja vēlas regulāri pievērst uzmanību ar savu dizainu. Populāri kalendāri ir ar latviešu tautas zīmēm, kā arī dažādiem nomierinošiem dabas skatiem. Pievērs tikai uzmanību, kalendāram ir jābūt patīkamam visu gadu un to lieto klienti nevis Jūs. Izmanto www.canva.com bezmaksas failu sagatavošanu.  Jums jāpievieno PDF formāta datorfails un jāatsūta uz cenas@akcijasdruka.lv.  Sienas kalendāru izgatavošana ar savām bildēm iepriecinās mūsu tuvākos kā lieliska atmiņa visa gada garumā.

Kādus papildus drukas pakalpojumus izmanto mūsu klienti?

Mūsu klienti izmanto skrejlapas, bukletus, grāmatas, katalogus u.c. pārdošanas instrumentus. Mēs rūpējamies, lai Jūs pelnītu vairāk ar mūsu drukas materiāliem!

Jautā mūsu pārdošanas ekspertam, ja vēlies izmantot šo Akcijas drukas piedāvājumu!

Vēlies citu daudzumu vai specifikāciju? Spied pogu Uzzināt drukas cenas! Aizpildi pamata informāciju vai arī rīkojies vieglāk – uzzvani mums +371 24241328, cenas@akcijasdruka.lv

Līdzīgi raksti

Atsauksmes