Tālrunis:     +371 24241328

Izdevīga piezīmju blociņu apdruka

Izdevīga piezīmju blociņu apdruka

Piezīmju blociņu padruka ir paredzēta uzņēmumiem, kuri vēlas atstāt augošas kompānijas iespaidu. Kādēļ tā? Uzņēmums, kurš tērē naudu konferencēm un mārketinga aktivitātēm, Izdevīgas piezīmju blociņu cenas un pieņemamas dizaina izmaksas.

 Mūsu ieteikumi blociņu dizaina izveidei?

Mārketinga un pārdošanas stratēģijā būtu labi iekļaut savas kompānijas produktu vai pakalpojumu klāstu. Norādīt visu kontaktinformāciju par uzņēmumu. Būtu labi dizainā norādīt arī kādas asociācijas ar uzņēmumu, lai cilvēkam paliktu atmiņā Jūsu tikšanās reize. Blociņiem pašiem par sevi ir jābūt ērti lietojamiem un pārnēsājamiem. Viens no piemērotākajiem risinājumiem ir izvēlēties A5 tipa piezīmju blociņus.
 

Nodrukāsim arī citus mārketinga un pardošanas materiālus. Mūsu klienti papildus piezīmju blociņiem iegādājas arī skrejlapasbukletusbrošūrasun citus drukas materiālus.

 
Esam apkopojuši mūsu klientu izvēles Nr. 1, lai Jums būtu skaidrs un saprotams, kas ir izdevīgi! Ērti iepērcies mūsu interneta vidē, lai iegūtu sev vēlamo laiku citām dzīves prioritātēm.
 

Spied pogu Uzzināt drukas cenas! Aizpildi pamata informāciju vai arī rīkojies vieglāk – uzzvani mums +371 24241328, cenas@akcijasdruka.lv