Tālrunis:     +371 24241328

Iepakojums pārtikai un kartona iepakojumi

Iepakojums pārtikai un kartona iepakojumi

Ja vēlies, lai Tavu uzņēmuma produktu pamana, tad jāražo iepakojums! Mūsu vairāk kā 15 gadu pieredze poligrāfijā ir radījusi trīs pamata grupas iepakojumiem. Ekonomiskais iepakojums, Nestandarta iepakojums un Eksluzīvais iepakojums, kas ļoti atvieglo sadarbību ar klientu. Iepakojums pārtikai un kartona iepakojumi bez papildus apstrādēm parasti ierindojās pie ekonomiskā tipa iepakojuma. Kapēc tā? Jo produktu vērtība un pašizmaksa ir maza. Bet vienmēr ir izņēmumi! Esam radījuši ļoti eksluzīvus un nestandarta iepakojumus tādiem zīmoliem kā Latvijas balzāms, Laima, Lāči, Stoli, Stenders u.c.

Kā notiek kartona iepakojumu ražošana?

Esam izstrādājuši jautājumu metodi, kas atvieglo komunikāciju un samazina laika patēriņu iepakojuma ražošanā. Jebkura jauna lieta vai esošā pārveidošana sākas ar ideju! Arī mēs sākam uzdot jautājumus, lai ieviestu skaidrību. Piemēram, kāda cilvēka grupa pērk Jūsu produktus? Kādas īpašības Jūs vēlaties uzsvērt pārdodot savu iepakojumu? Kādā apjomā Jūs vēlaties pārdot savus produktus? Un vēl daudz citu jautājumu.

Šeit vari smelties idejas no bezmaksas dizainiem un maketiem www.canva.com

Uzzvani mūsu pārdošanas ekspertam, lai vienotos par konsultāciju vai cenu piedāvājumu. Mēs veiksim auditu BEZMAKSAS Jūsu esošajam iepakojumam! Ir taču labi samazināt izmaksas līdz pat 40% un pelnīt vairāk, vai ne? Tādēļ rīkojies tagad un negaidi labākus laikus!

Kādus papildus drukas pakalpojumus izmanto mūsu klienti?

Mūsu klienti izmanto skrejlapas, bukletus, grāmatas, katalogus u.c. pārdošanas instrumentus. Mēs rūpējamies, lai Jūs pelnītu vairāk ar mūsu drukas materiāliem!

Vēlies citu daudzumu vai specifikāciju? Spied pogu Uzzināt drukas cenas! Aizpildi pamata informāciju vai arī rīkojies vieglāk – uzzvani mums +371 24241328, cenas@akcijasdruka.lv

Līdzīgi raksti

Atsauksmes