Tālrunis:     +371 24241328

Iepakojuma izgatavošana un druka

Iepakojuma izgatavošana un druka

Cenu piedāvājumā ietilpst tehniskās konstrukcijas izveide izklājumā līdz 310x430mm un pirmo 3 balto paraugu izgriešana. Papīra un kartona iepakojuma ražošana sākot no 1 gab. Izdevīga iepakojuma izgatavošana un druka Jūsu vajadzībām piemērotas cenas un iepakojuma kastes transoprtēšanai.

Kādi ir iepakojuma veidi ?

Mēs esam izvirzījuši trīs pamata iepakojuma veidus. Ekonomiskais jeb budžeta iepakojums, kur tiek izmantots vis vienkāršākais kartons iepakojumam. Nestandarta iepakojums, kur tiek izmantotas kreatīvas pieejas ražošanā un iepakojuma dizaina izveide. Ekskluzīvais iepakojums ir visu šo iepakojumu apkopojums, kur tiek izmantotas augstākās kvalitātes kartoni un poligrāfijas “izvirtības” visās tās izpausmēs. UV lakas, follijspiede, soft touch lamināti, nestandarta izciršanas formas, roku darbs apstrādei u.c. lietas. 

Kādiem produktiem un nozarēm tiek izmantots kartona iepakojums?

Iepakojums pārtikai, iepakojums saldumiem, iepakojums alkoholam, iepakojums pārtikas precēm, iepakojums tortēm, iepakojums kosmētikai, iepakojums dāvanu kartēm. Un vēl daudz citu iepakojumu, kas produktu vai pakalpojumu padara īpašu! Iepakojuma izveide ir pārdošanas stratēģija, kas atšķir Jūsu produktu vai pakalpojumu no citiem piedāvājumiem! Mums ir ierosinājumi iepakojuma izgatavošanai, lai Jūs pelnītu vairāk! Iepakojuma izgatavošana un druka ir sistemātiska soļu metode, kas uzņēmumam dod lielāku peļņas daļu.

Kādas ir iepakojuma cenas?

Iepakojuma cenas ir sākot no pāris centiem par iepakojumu līdz pat vairākiem desmiti EUR. Iepakojuma izmaksas ietekmē sekojoši nosacījumi – kartona veids, krāsainība iepakojumam, apstrādes veidi iepakojumam, piegādes izmaksas, iepakojuma komplektēšanas kastes u.c. Paņemsim piemēru, ekonomiskais iepakojums maksā no pāris centiem par iepakojuma kastīti. Nestandarta iepakojums maksā pāris desmiti centi un pat vairāki EUR par vienu gabalu. Eksluzīvie iepakojumi maksā vairākus EUR par vienu gabalu. Mūsu ieteikumi ir rēķināt pilnīgi visas izmaksa, sākot no iepakojuma izstrādes līdz gatavam produktam uz pārdošanu. Uzdosim jautājumus, kas dos skaidrību par iepakojuma pašizmaksas aprēķinu un gala cenas izveidi klientiem.

Iepakojuma ražotājs PRINT SALE ar vairāk kā 15 gadu pieredzi

Mēs esam radījuši iepakojumus ļoti pazīstamiem zīmoliem Latvijā kā Latvijas Balzāms, Laima, Stoli, Skrīveru saldumi, Lāči un arī daudziem citiem Latvijas mājražotājiem. Izstrādāta iepakojuma ražošanas metode, kas ietaupa laiku vīzijas un idejas izstrādei, optimizē iepakojuma izmaksas un piedāvā gatavus risinājumus, kas pelna naudu mūsu klientiem.

Jautā mūsu pārdošanas ekspertam, ja vēlies izmantot šo Akcijas drukas piedāvājumu! Mūsu klienti izmanto arī vizītkartes, skrejlapas, bukletus un citus reklāmas materiālus.

Vēlies citu daudzumu vai specifikāciju? Spied pogu Uzzināt drukas cenas! Aizpildi pamata informāciju vai arī rīkojies vieglāk – uzzvani mums +371 24241328, cenas@akcijasdruka.lv

Līdzīgi raksti