Tālrunis:     +371 24241328

Cietā kartona kastes

Cietā kartona kastes pēc pasūtījuma

Vēlies pārsteigt savus klientus? Cietā kartona kastes pēc pasūtījuma ir īstais risinājums! Kartona kastes ar apdruku un bez apdrukas būs “īpašs ” veids, lai klienti par Jums atcerētos. Iepakojuma izgatavošana cietajama kartonam ir diez gan laikietiplīgi, tādēļ plānojam laicīgi.

Cietā kartona dāvanu kastītes?

Izskaidrosim dažas būtiskas nianses šāda veida dāvanu kastītes ražošanai. Viss sākums ir – konstrukcija (tehnisks rasējums datorā pēc noteiktiem izmēriem), paraugu izgatavošana sākot no 80eur + pvn. Kad viss ir notestēts un pārbaudīts, tad liekam virsū dizainu. Vēlreiz pārbaudam vai dizains ir pareizi uzlikts :). Saražojam 4-6 speciālas formas nažus priekš apstrādes, izmaksas sākot no 300eur +pvn. Kad tas ir izdarīts, tad iepērkam materiālus, drukājam un veicam īpašu roku darbu, lai šo visu sataisītu Jūsu vajadzībām. Šāda cietā kartona kastes iesakam ražot sākot no 300 gab un uz augšu, bet esam ražojuši arī 1 gab :). Ja iepakojums ir līdz 50 gab, tad izmantojam speciālu ploterēšanas tehnoloģiju bez nažiem. Jautā mūsu speciālistiem un visu soli pa solim izskaidrosim! 

Uzzvani mūsu pārdošanas ekspertam, lai vienotos par konsultāciju vai cenu piedāvājumu. Mēs veiksim auditu BEZMAKSAS Jūsu esošajam iepakojumam! Ir taču labi samazināt izmaksas līdz pat 40% un pelnīt vairāk, vai ne? Tādēļ rīkojies tagad un negaidi labākus laikus!

Kādus papildus drukas pakalpojumus izmanto mūsu klienti?

Mūsu klienti izmanto skrejlapas, bukletus, grāmatas, katalogus u.c. pārdošanas instrumentus. Mēs rūpējamies, lai Jūs pelnītu vairāk ar mūsu drukas materiāliem!

Vēlies citu daudzumu vai specifikāciju? Spied pogu Uzzināt drukas cenas! Aizpildi pamata informāciju vai arī rīkojies vieglāk – uzzvani mums +371 24241328, cenas@akcijasdruka.lv

Līdzīgi raksti