Tālrunis:     +371 24241328

Diplomu druka un izgatavošanas cenas

Diplomu druka un izgatavošanas cenas

Diplomu druku izmanto, lai iedvesmotu cilvēkus uz rezultātu sasniegšanu. Mums visiem patīk atzinība par labi paveiktu darbu. Izmanto iespēju apbalvot savus darbiniekus par panākumiem. Diplomu cenas ir atkarīgas no papīra un daudzuma izvēles. Pārsvarā diplomu izmaksas ir no pāris centiem līdz vairākiem desmitiem centu par vienu gabalu. Diplomiem ir arī daudz dažādu veidu, jo tas ir atkarīgs no mārketinga stratēģijas. Piemēram, diploms var būt par labi ieguldītu darbu vai arī izcīnītu vietu sporta spēlēs. Diploms var kalpot arī kā atzinības raksts par sasniegumiem skolas olimpiādēs.

Mūsu klienti papildus diplomu drukai izmanto skrejlapas, plakātusveidlapasvizītkartes un citus drukas materiālus, kas veido uzņēmuma imidžu.

 

Esam apkopojuši mūsu Klientu izvēles Nr. 1, lai Jums būtu skaidrs un saprotams, kas ir izdevīgi! Ērti iepērcies mūsu interneta vidē, lai iegūtu sev vēlamo laiku citām dzīves prioritātēm.

Spied pogu Uzzināt drukas cenas! Aizpildi pamata informāciju vai arī rīkojies vieglāk – uzzvani mums +371 24241328, cenas@akcijasdruka.lv