Tālrunis:     +371 24241328

Dāvanu kartes druka un izgatavošana

Dāvanu kartes druka un izgatavošana

Dāvanu kartes dizains un izveide ir atkarīga no Jūsu kompānijas pārdošanas uzstādījuma. Piemēram, dāvanu kartē var iekļaut arī kompānijas produktu un pakalpojumu sarakstu. Dāvanu kartes druka un izgatavošana ir diez gan vienkāršs process, ja Jums jau ir gatava sava ideja. Izmaksas dāvanu kartēm svārstās no pāris euro līdz pat vairākiem desmitiem euro. Dizaina cenas sākot no 10 EUR.

Kas būtu jāiekļauj dāvanu karšu dizainā?

Viedojot dizainu ir jāparedz visi drošības pasākumi, lai cilvēki tās neviltotu. Padomā arī par dāvanu karšu uzskaiti un atsekošanu. Paredzi sistēmu, kā atsekosi visas dāvanu kartes un cik ilgi tās varēs izmantot. Izmanto iespēju paziņot internetā par savām dāvanu kartēm, lai cilvēki var izvēlēties tieši Tavu uzņēmumu.

Mūsu ieteikumi ir efektīvi pārvērst dāvanu kartes par pārdošanas instrumentu, lai cilvēki sekotu Jūsu uzņēmuma jaunumiem. Klienti izvēlas paplašināt pārdošanas apjomus ar mūsu drukas materiāliem. Piemēram, bukletivizītkartesbrošūrasplakāti u.c. mārketinga materiāli

Piedāvājam arī mūsu Klientu izvēles Nr. 1, lai Jums būtu skaidrs un saprotams, kas ir izdevīgi! Ērti iepērcies mūsu interneta vidē, lai iegūtu sev vēlamo laiku citām dzīves prioritātēm.

Spied pogu Uzzināt drukas cenas! Aizpildi pamata informāciju vai arī rīkojies vieglāk – uzzvani mums +371 24241328, cenas@akcijasdruka.lv